AVID Liquid 7 (Liquid Edition)

Pinnacle Liquid Edition, Avid Liquid
Zamčeno
mironic

Díky, tyto stránky znám, DX10 nemám. Nevíte jaký build byl poslední před tímto patchem?
Aplikace filtru na více klipů v timeline se mi stále nedaří, jde to nějak?
Lze nějak automatizovaně nastavit, aby se pro přechody použil materiál dostupný v timeline a nikoli i ten z klipu odstraněný, tedy podobný styl jako ve Studiu?

Díky
jaromir

ahoj,mam problem kdyz jsem nainstaloval avid liquid 7.2 tak mi zmizela dvd mechanika i s virtualnima mechanikama z pocitace.ve spravci zarizeni jsou,ale s chybou,takze se mi nezobrazuji.prosim o radu diiiky
mack

mechaniky:

tady je návod, nutný zásah do registrů:
http://www.lisak.cz/jednotka-cd-nebo-dv ... ezena.html
starecek

Pokud zmizí mechaniky, je možno využít služby, jenž nabízí např, WinXP Manager (Win7 Manager). Jako trial funguje 14 dnů.
Milda

Nazdárek,
už více jak 5 let stříhám na Liquid Edition 5.5 a už jsem donucen přejít na novou technologii HD :(

Ale problém je, že nemohu nikde koupit AVID 7.2, jsem podnikatel a musím mít vše origoš, nechce někdo prodat program origoš 7.2 poslední nejnovější verzu?

Můžete psat na email: milan.l@seznam.cz
Nebo volat na 731 104 947

Předem všem děkuji
Miroslav Němec

Dobrý den, nabízím AVID Liquid Edition Pro 7.2 v kompletním balení. Obsahuje Box Liquid Edition Pro, software 7.2, aktualizaci 7.2.1,Title Deko Pro, přechody HFX 5.5Edition, češtinu. Pokud máte zájem ozvěte se na mail : nemir28@seznam.cz nebo na telefon 721528171.
M.Němec
Miroslav Němec

Nabízím shora uvedený AVID Liquid EditionPro 7.2 za cenu 5900,-Kč včetně všeho příslušenství. Dotazy přes mail: nemir28@seznam.cz nebo telefon 721528171.
mirja

rejmi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To jo, ale jak je videt s ohlasu ve foru o verzi
> 10, tak tudy cesta ke spokojenemu strihu zrejme
> nepovede a ja v ni rozhodne nebudu riskovat svoje
> nervy. A u verze 9 porad zustat nemohu. No skoda,
> ze to nikdo nechce zkusit.


Mám AL 7,02 a docela jej znám M
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů