Pinnacle Studio 11 - délka videa

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
RadekF

Můžete mně někdo poradit v následující věci? Tvořím video z fotografii (cca 500 ks) plus 30 videosekvencí. Celkově to na ose zabírá cca 100 minut. Při exportu - nastaveno DVD5+automatická kvalita- je uvedeno využito 76 minut, dostupnost 184 minut. Program vyexportuje pouze 76 minut.
Díky za radu!
Cottage

RadekF napsal(a):
-------------------------------------------------------
"Program vyexportuje pouze 76 minut."


Já ti asi moc neporadím, protože používám studio 10. Kontroloval jsi, jestli ti tam něco chybí?

Já pokud dělám projekt kde je více fotek, tak mi studio hlásí že projekt zabere více místa na disku a po vytvoření disku je to méně. Může to být tím, že fotky převedené do mpeg2 zaberou méně místa než video.

Chce to zkontrolovat vytvořený disk.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Měl jsem stejný problém v 10ce. Pomohlo mi celé to na časové ose zkopírovat (ctrl+c) a vložit do nového projektu. Před renderováním ještě vymaž dočasné soubory (Soubor->Odstranit pomocné soubory) a mohlo by to pak fungovat.
RadekF

Diky,
tak už renderuju. Konečně mi to píše "Využito 99min". Ještě jednou díky za radu.
Zkoušel jsem i ten projekt od konce odmazávat, a stále to psalo Využito 76 minut. Ikdyž byla v projektu jen posledni jedna fotka. Ani menu tam nebylo. Nechápu. Ale to nevadí. Díky


Naposledy oživil Anonymous v 16.01.2021, 19:29
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů