mikrofon a vítr

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Mám takovou otázečku - jak bojujete s větrem při nahravání venku? Vyplatí se nějaké udělátko na omezení toho šramotu a nebo to prostě ve studiu přehrajete muzikou?
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

vyuzit klopovy mikrofon, nie je az taky citlivy na vietor ako ten v kamere.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Mikrofon s protivětrnou ochranou by to mohl vyřešit, ale chtělo by to vyzkoušet než bys ho kupoval protože nejsou zrovna levné ;)
Pěník

Někde jsem četl návod na udělátko typu "obleč mikrofon do látky z umělé chlupatiny. Nemám to odzkoušené. Využívám mikrofon jen z kamery s navolenou funkcí omezení hluku větru (win cut). Co nestáhne kamera stáhnu já v pinnacle.
Makey

Ahoj lidičky,
nedávno jsem musel obléknout mikrofon do molitanu. Kousek asi 3*3*3cm a vydlabat slepou díru pro nasazení na mic. Asi jsem moc funěl při komentáři do videa. Pomohlo to super, tak co zkusit vyřezat z tmav. molitanu něco podobného, jakýsi větrný štít. Molitan nesmí být moc hutný, jinak bude hrozně tlumit vše. Sám to chci aplikovat na svou kameru také. Zkusil bych to přidělat nejdříve černou lepenkou a pak se uvidí.
Tak hodně zdaru.
Makey
PS: Mne by zase zajímal Váš názor na téma: Čím osadit nové PC...?
/ale, to už na novém vlákně/
omicron269

Zkusil bych material na mikrofony. Stoji to asi 40Kč, ale vyzkouseny to nemam. napr. www.hdt.cz


Naposledy oživil Anonymous v 27.12.2020, 01:51
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host