nejde spustit v dvd prehravaci

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
josefx26x
Příspěvky: 18
Registrován: 15.06.2006, 23:05
Kontaktovat uživatele:

Nevite nekdo v cem muze byt chyba?Moje vytvorene video nemuzu spustit ve stolnim dvd rekorderu,v pocitaci ale spustit jde.Dvd mediem to nebude,protoze na jedno nahravam primo v dvd rekorderu a to spustit jde.Disk jsem po vypaleni uzavrel.
Struktura dvd souboru je uplne stejna,jako u jinych filmu,ktere mi spustit jdou(VIDEO_TS,AUDIO_TS).Diky za rady
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Cau, zkus zkopirovat VIDEO_TS na disk a znovu nacist do NERA (DVD-VIDEO). Pred zapocetim vypalovani by melo NERO setridit soubory (bez problemu). Pokud Ti napise nejakou hlasku ci chybu, je chyba v souborech VIDEO_TS. Kdyz to treba z DVD->MPEG2 a pak z toho znova udelas DVD (voby) v nejakem autoringovem programu, melo by Ti to uz jet.
radúz

Mně funguje tento postup: DVD vytvořím ve Studiu na RW, pak to nechám projet DVD Shrinkem a strukturu, která z něj vypadne, vypálím natvrdo a vždycky to jelo.
josefx26x
Příspěvky: 18
Registrován: 15.06.2006, 23:05
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem to zkusil pres ten dvd shrink a je to uz ok,diky za rady a hezky vykend
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů