Motion VFXfree pack

Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den
mám prosbu, nezkoušel jste někdo stáhnout tento nový balíček efektů pro DVR ST?Sice jsem se na stránkách přihlásil ale download jsem nenašel .Mělo by to být ke stažení bezplatně.Předem díky za odpověď .Zdraví Milan
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Vidím, že je to jen pro Apple. Stáhnout to jde. Vpravo nahoře modré GET IT FREE.

https://www.motionvfx.com/store,mhellodv,p3607.html
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Předem díky, stáhnout se zadařilo .Ale bohužel zápasím s balíčkem free WXF jak jej (nahrát) do DVR ST.Prošel jsem pár tutoriálů ale stejně nevím jak to nahrát.Můžete prosím poradit?
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Momentalne mam svuj komp. mimo provoz, takze bez zaruky se pokusim odpovedet. VFX nahrat tam, kam se vam nahravaji makra. O jaky adresar se jedna zjistite v Project Settings. Po nahrani VFX je nutno DR restartovat.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Děkuji, zkusím vyzkoušet,
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

No hledal jsem to, ale jediné co se dá nahrát je v Color management jsou nové LUT.
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Pokud soubory maji koncovku setting, pak mas dve moznosti: 'Name\App data\Roaming\Blackmagic\DaVinci Resolve\Support\Fusion\Template\Edit\ - tady si vytvor adresar pro efekt a do nej si soubory nahraj.
Nebo: C\Program Files\Blackmagic Design\DaVinci Resolve\Fusion\Templates\Edit\ - tady si vytvor adresar pro efekt a do nej si soubory nahraj.
Po novem spusteni DR bz se ti mely soubory objevit v knihovne effektu.

Pokud soubory maji koncovku 'comp', tak je muzes umisti kamkoliv. Spousti se jen ze stranky Fusion : File > Import > Fusion Composition
Pak je to vzdy pozitelne jako Fusion.
Lip poradit neumim.
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Jeste jsem si uvedomil: Nekdy k tem souborum 'setting' byvaji pridruzeny soubory 'png'. Tak ty samosozrejme dohraj do toho sveho adresare,
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Díky za ochotu pomoci. Soubor VFXse jmenuje mlnstaller.dmg ale bohužel nejde rozbalit instalačka vyžaduje se zalogohovat u té firmy.Nechápu proč když je to volně stažitelný program
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host