DaVinci Resolve 19

jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Zatím ve verzi Beta.

DaVinci Resolve 19 obsahuje nové výkonné nástroje DaVinci Neural Engine AI a více než 100 vylepšení funkcí! Nové nástroje umělé inteligence zahrnují textové úpravy časové osy, remixování hudby, oddělení dialogů a redukci šumu UltraNR. IntelliTrack AI vám umožňuje používat video ke sledování zvukového panelu Fairlight. ColorSlice vector grading a film look Creator nabízí bohatší živost gradingu a hustotu barev. Navíc jsou zde nové funkce pro živou televizní produkci a vysílání. DaVinci Resolve nyní podporuje výběr živých kamerových záznamů v reálném čase pro okamžité přehrání do vysílání se zpomaleným pohybem a žihadly. Multi Source je nejrychlejší způsob, jak vidět své kamery a upravovat časovou osu, zatímco kamery stále nahrávají! Další informace
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Hlavně, aby se z DR nestala nabubřelý překombinovaný moloch, jako se to stalo u Magixu se Sony Vegas Pro. Snad si na to vývojáři dají pozor.
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Zatím nemám ten pocit. Ale samozřejmě vždyť každý jedinec může zústat věrný původní verzi. Jen je sakra důležité si původní projekty zálohovat, protože se vždy originální projekty převedou na novou verzi, kde už nelze udělat krok zpět, zálohy zůstanou.





;)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Protože se upgrade řeší jen jednou ročně, už jsem zapomněl, jak projekty před povýšením DR aplikace zálohovat? Kde jsou uloženy? Děkuji.
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Mám jednoduchou odpověď. https://www.jizapo.info/DaVinciResolve/ ... anager.pdf Záloha, obnova a upgrade celých knihoven projektů začíná od str. 11. Záloha, obnova jednotlivých projektů je na předchozích stránkách. Rovněž tak tam lze nalézt kam se projekty archivují.

Tak si počtěte.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Popsáno opravdu precizně. Děkuji.
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Jo, už dříve tady padl tento dotaz. Já k tomu napsal tady takové delší povídání a při odeslání se to celé kouslo a moje spisovatelská práce byla v ... :evil:
Druhý pokus jsem odmítl. :roll:
Jinak ten pdf soubor na mých stránkách je už dost dlouhou dobu. Za svoji osobu používám na hotový a dokončený projekt zálohování na externí disk viz: obrázek. Je to vždy včetně zdrojových souborů.
Zálohování.jpg
Zálohování.jpg (156.15 KiB) Zobrazeno 127 x
jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Další fajnová libůstka v DR 19. Zvukový Remix. Tentokrát v modulu Fairlight. Existuje jen ve verzi Studio.

jizapo
Příspěvky: 66
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Jak jsem tady nabádal k provedení záloh databází při přechodu na novou verzi systému, což bylo dříve vždy nutné, pokud by jste se chtěli vrátit zpět. Tak při přechodu z ver. 18 do ver. 19 to nutné není. Takže pokud se vrátíte z ver. 19 zpět do ver. 18 budou vám databáze fungovat.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Dobrá zpráva. Děkuji.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů