🎥⚙️👨🏻‍🔧 OPRAVA MP4 a MOV VIDEÍ - How to Repair Damaged Video file MP4 - Cannot render the file - Fixed

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 51
Registrován: 02.01.2023, 22:51
Bydliště: Valach v utajení na Hané
Kontaktovat uživatele:

🎥⚙️👨🏻‍🔧 Best Free Video Repair Tool

Když jsem se pokusil přehrát soubor MP4, počítač vyhodil hlášku, že tato přípona souboru je chybná (KODEC), nebo může být soubor poškozen, jak opravit poškozený MP4 a nebo MOV soubor a dívat se znovu? Mě se to stalo, když jsem Android tablet (s diagnostikou iCarsoft CR Max) na kterém jsem zachytával obrazovku přes Screen Recorder XRecorder zapoměl ukončit a vypl jsem jej. Pak jsem hledal různé věci na to a zjistil jsem, že tento je BEST: https://github.com/anthwlock/untrunc

🎥⚠️ POZN.:
Přehrávánívideí může být problém. Co můžete dělat, když váš videosoubor nefunguje, i když jste nainstalovali správný videokodek? V tomot videu se můžete dozvědět, jak opravit poškozený videosoubor MP4 ve Windows 10 PRO. Jinak referenční soubor si vytvořte v tom v samém VideoREC programu, z kterého je poškozený video soubor. Stačí mít jakékoliv video, které má více jak minutu záznamu .... třeba jakékoliv co jste už vytvořily před časem.

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host