Jak udělat rotující titulek

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Zdeněk
Příspěvky: 7
Registrován: 06.07.2006, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Lidé,
jak mám udělat to, aby titulek / nějaký /, který mi stojí / titulek / na jednom místě, tak aby se otáčel, rotoval, prostě aby nebyl v pozoru. Prý na to existuje nějaký 3D efekt, ale tady jsem nic nemohl najít. Kdo mi poradí...dostane bombón, děkuji
Sharp

Nevím jak udělat rotující titulek (kolem své osy), ale zkus před a za titulek dát nějakou prolínačku - dělá to pěkný věci a vypadá to moc pěkně.
Jura

Tak to udělej pomoci efektu pro DAT/Heroglyph. V tomto efektu napiš titulek a na něj použij některý efekt ( je jich tam dostatek)-vybrat si můžeš ze záložky Templates.
Zdeněk
Příspěvky: 7
Registrován: 06.07.2006, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Kde ten efekt DAT/Herolyph seženu.
Jura

Co maš za verzi studia? Od 9 to najdeš přes menu Nástroje-přidat vydeoefekty a zde si vybereš proDAD a Heroglyph.
Zdeněk
Příspěvky: 7
Registrován: 06.07.2006, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Mám Studio 9.4 Plus, ale nevím kde má hledat ten proDAD a Heroplyph, nikde jsem si toho nevšiml.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

V devítce nic takového není. Není to náhodou komerční přídavný plugin?
Zdeněk
Příspěvky: 7
Registrován: 06.07.2006, 09:51
Kontaktovat uživatele:

To já nevím, já jenom potřebuji vědět, kde jej seženu abych si jej mohl do studia přidat, pokud tedy existuje.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Pokud ho chceš rotovat 3D, tak zkus nějakou HFX prolínačku, pokud ti stačí 2D tak na titulek použij nějaký plugin (třeba Transform z JPs Effects). To je nejjednodušší způsob.
Zdeněk
Příspěvky: 7
Registrován: 06.07.2006, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Děkuji, jde mi o to, aby rotoval třeba 1 minutu, tak já to vyzkouším, díky
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host