Začátečník - sjednocení videa + písma

Odpovědět
Daniel Nádler

Dobrý den,
v Sony Vegasu dělám už nějakou chvíli, ale pouze okrajové věci. Nedávno se mi stala jedna nepříjemnost, kterou nedokážu vyřešit, přestože věřím že to je uplná maličkost a budu se stydět jak na tom nic není. Každopádně jsem někde na něco špatně klikl, nejspíš.
A obrazovka s náhledovým videem se mi rozdělila s náhledem textu. Takže mám zvlášť "Video review" a "Video media generators". Problém je ten, že něco píšu, ale nevidím ten text na videu a je dost zdržující neustále překlikávat. Pomohla by mi zde nějaká hodná duše jak to opět dát dohromady a mít to na jedné obrazovce? Za každou radu budu neskutečně vděčný :) [img]http://www.jpeg.cz/images/2016/12/29/kxy47.jpg[/img]
jobro

Vidíš ti svislou řadu teček v levém horním rohu okna? Zajeď tam myší, stiskni levé tlačítko myši a můžeš tažením okno umístit tam, kde je libo.

P.S.
Na profesionála, který stříhá ve Vegasu je to poněkud nepatřičný dotaz...
Daniel Nádler

Ahoj,
mockrát děkuju. Žádný profesionál nejsem, v Sony Vegasu dělám jednu jedinou věc a tu stále dokolečka. (titulky)
Proto jsem také topic pojmenoval "začátečník". Jsem si vědom toho jak moc banální věc to je, takže se omlouvám jestli jsem vás nějak obtěžoval.
Ještě jednou děkuju.
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Co bys obtěžovl(?) - jen se ptej, od toho tu fórum je.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host