vložení vide ve 4 K na časovou osu

Odpovědět
fiepin
Příspěvky: 61
Registrován: 01.08.2010, 15:02
Kontaktovat uživatele:

Zdravím. Z you tube jsem si stáhl na zkoušku krátký film ve 4K rozlišení . Po stažení mně nešel spustit v počítači, chyběl kodek, který jsem si nainstaloval a v počítači se již filmeček přehrává. Když ho ovšem chci importovat do Pinnacle 24, nejde to. Jde jen zvuk, obraz ne. Viz přiložený obrázek. Co dělám špatně? Děkuji za odpověď.
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (318.65 KiB) Zobrazeno 626 x
Jirka M
Příspěvky: 144
Registrován: 15.03.2017, 07:24
Kontaktovat uživatele:

Zjisti si jaké jsou podporované formáty pro import u tvého Pinnacle.
(Podporované formáty pro Import:
Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované tituly DVD (včetně DVD-VR/+VR ), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC ** (H.265), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV, Cineform)

a do některého formátu musíš nejdříve soubor konvertovat. Třeba pomocí Wondershare Video Converter Ultimate, ale jsou i jiné. Potom teprve importovat.
Návštěvník

Ani v příručce jsem se nedočetl co lze importovat. Mám Pinnacle 24 Ultimatum a export ve 4 K tam je. Jde mi o to, když si zakoupím kameru 4K, zda budu moci video vložit na osu a aby se mi zobrazilo. To stažené se nezobrazí ani když to nastavím v ovládacích panelech. Na internetu jsem našel na tuto situaci dotazy, ale žádná odpověď tam nebyla.
Jirka M
Příspěvky: 144
Registrován: 15.03.2017, 07:24
Kontaktovat uživatele:

Z kamer se záznam 4K samozřejmě importovat dá. Soubory kamer mohou mít různé formáty, ale všechny Pinnacle načte.
Seznam formátů importu jsem použil ze stránek EXAC.
Videa z YouTube konvertuji na AVC MPEG-4
Návštěvník

Díky za odpověď, už je mně to jasnější. Jenom ještě ten soubor z You Tube je v mp4. Zkusil jsem dle tvých rad konvertovat v Format Factory a to z 480MB 3840 x 2160. Výsledný soubor je mp4 89MB AMF H264. A takto už to v Pinnacle funguje. Jen ještě dotaz, nezhoršila se tímto kvalita?
Díky.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Celkově se dá říct že YT importované FILMY(KLIPY) samo upravuje většinou na úkor zamýšlené kvality která kolikrát s vysokým rozlišením nemá nic společného.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů