PS 9.4.3 Nerenderuje

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Martin

Mám vytvořeno video délky 111min. Chci ho uložit na DVD4,7GB. Aby se vše vešlo na jedno médium, musím samozřejmě snížit datový tok. Provedl jsem tedy snížení na 5000kb/s a zvuk jsem nastavil na variable ve formátu MPA1 (MPEG1 - vrstva2). Na Disku mi vychází dle výpočtu Pinaclu 3min volného místa. Spustím rendering, po 201min projede celý film a vrací se znovu od začátku (podle mě druhý průběh = zvuk), dojede až na 55min a 50sec a pak se zastaví pohyb v náhledu. Disk vrčí a Pinacle zapisuje do souboru mpa. Po 10min je vytvořen neúplný mpa soubor (chybí cca 20min do konce), okno náhledu stojí, zátěž procesoru 0%, průběh naznačuje, že stále pracuje, ale nedělá nic). Čili jsem spálil už po čtvrté spoustu kWh energie, zbytečně jsem ztrácel čas počítače (mám i jiné věci na práci) a pěkně jsem se naštval. Není to zdaleka první projekt, který to nedokončilo. V předchozích případech jsem si ale mylně myslel, že jde o chybu pouze v DVDmenu. Poprvé ho nevytvářím a je to stejně na šrot. Všimnul jsem si však ještě jedné věci - v projektu je poslední video soubor velikosti 4083MB, což by mohlo znamenat, že Pinacle numůže zapsat to, co potřeboval do jednoho souboru do velikosti 4GB (FAT32) a zkolaboval. Co s tím mám dělat?
WindowsXP, AMD Athlon64 2,8GHz, 512MB RAM, 120GB HDD, vodní chlazení čipsetu a procesoru, nepřetaktováno.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů