project media

Odpovědět
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Dobrý večer,súbory ktoré použijem z project media v timeline mi v project media neoznačuje/neodškrtuje/,čiže neviem ktoré súbory som už použil a ktoré nie,dá sa
to nejak v nastaveniach zmeniť?Neviem po anglicky a v návodoch som to zatiaľ nikde nenašiel,ďakujem.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bohužel, toto je jedna ze slabin Vegasu. Mě odkojeného Pinnaclem to také mrzí, ale vyváží to ostatní klady tohoto NLE programu.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

ďakujem za odpoveď...som sa toho obával,tiež som bol na to zvyknutý...ale nevadí,je to zatiaľ jediné mínus na ktoré som prišiel:) plusov je ďaleko viac...
jobro

V liště okna Project Media máš položku Use Count - tj. kolikrát je klip použit na časové ose (počítá se video plus audio). Je-li použit 1x je tam proto údaj 2. Je-li klip použit vícekrát (např. po jeho rozdělení na části), jsou to násobky dvou.
P.S.
Ve zmíněné liště je spousta dalších více méně potřebných údajů. Pokud překážejí, mohou se jejich sloupce (po jednom!) odstranit.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro Jobro: DÍKY! Užitečná informace. :-)
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

díky,škoda že tie info nefungujú aj pri "náhľadoch"
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

ešte existuje jedna možnosť čo som našiel a to cez View-Edit Details a v tabuľke si zadám Active takes,tam mám ak to dobre chápem všetky eventy v Timeline,kde sa presne nachádzajú v akom čase,koľko krát sú použité a v ktorej stope sa nachádzajú.
Frenkie
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2014, 17:52
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den. Víte někdo někdo jestli byla do novějších verzí, třeba Vegas 17 Pro Edit přidána funkce ( kterou jste zde řešíli )
co by zobrazovala v "Projekt Media" položky co jsou na časové a které ne?
Děkuji za odpověď.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Co já vím, tak bohužel nikoliv.
Frenkie
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2014, 17:52
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověď. Zřejmě není zájem tu to funkci do programu udělat...
https://www.vegascreativesoftware.info/ ... s--110305/
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host