potíže s registrací,mám zamčené videosoubory

Odpovědět
pavel lll.

Zdravím.Nelze zaregistrovat Pinnacle 16 Plus,neboť stránky neexistují.Pinnacle prodala práva Corelu a ten předal zastoupení firmě EXAC,která ale podporuje pouze Pinnacle 19 a 20 a ještě jen pouze kontrolují oprávnění k požívání.Provedl jsem aktualizaci na 16.1 ,ale pořád jsem bez úspěchu.Nejsem náročný na kvalitu programu a zpracování,ale přece si nebudu kupovat úplně nový program???Na starším počítači mi to jelo,ale odešel a na novém to nejde rozjet.Díky za odpověď.
Pavel lll.
Jirka M

Podle mého pouze laického názoru a podle mých zkušeností, nevím proč trváte na registraci starého programu. Měl jsem Pinnacle 12, 16, 18 a program byl funkční při zadání licenčního čísla dodaného s programem i bez registrace a s aktualizacemi. A to i na jiném PC.
Registrace byla nutná pokud jsem potřeboval technickou podporu a to u vašeho už je stejně problém.
Zamčené soubory nejsou z důvodu registrace programu, ale že vám chybí v novém PC nějaký kodek, který program vyžaduje. Už tady o tom také byla řeč, ale v tom odborně neporadím.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro Pave lll.
Kdo hledá najde, kdo .....// ono bylo k Pinnacle 16 (nejen) asi vícero OPRAV (záplat) od Corelu. Je to možno dohledat zde ( přeloženo v J.Č. v Google) → http://translate.google.com/translate?h ... -fx.com%2F
Nahoře Pinnacle Studio - najít verzi (č. od ... po ... ) a poté se podívat i na diskusi k programu. Jinak mají i FUNGUJÍCÍ stránky (automat na odpovědi) kde většinou stačí zadat verzi, licenční kód (seznam čísel dodaných s programem) a během pár minut přijde email s chybějícími kódy pro danou verzi programu. Většině (co znám) to takle funguje.....I ti kluci v EXAC umí poradit, kolik záplat je k Pinnacle 16 potřeba, kolik jich vyšlo.....................
Možná, právě kvůli stránkám podpory, je potřeba přihlášení se, registraci. No a jedna registrace už asi byla na dřívější PC. Na "nové" PC už to asi nejde převézt. Možná v tom je chyba, ale nemyslím si, že je to tak doopravdy. Na to znají odpověď právě ti kluci v Praze - EXAC - možná pan Pospíšil nebo pan Soukup................

updateprofile@pinnaclesys.com
Activation Keys For Your Pinnacle Product


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:59
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů