Pro nové dotazy,založte nové téma.

Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pro registrované uživatele:
Pokud nové dotazy nesouvisejí se stávajícími tématy nepište je do nich.Založte nové téma.Zamkl jsem obecné téma Edius 6,chci v tom udělat pořádek.

Pro neregistrované:
Pokud Vám nepůjde založit nové téma,napište svůj dotaz sem do tohoto tématu,já to pak rozdělím.
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

(:P)
sakopako
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2015, 18:01
Kontaktovat uživatele:

Dobry den -
zkusil jsem Edius 7-trial , bohuzel export do *.mpg mi udela nejen veliky soubor (coz by nevadilo) ,
ale pre-konvertovany (renderovany) soubor je velice "kostickovany" .
Delam neco spatne ja nebo je vinou moje "zelezo" (pouhe dvoj-jadro a integrovana grafika .... ) .
Dekuji za jakykoliv prispevek
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

CPU nemá na kvalitu vliv, jen na čas renderu. Máš to SD, že to děláš do mpg? Kostičkování je známka malého bitrate.
Miroslav Polner

Pozrite aké máte nastavené parametre exportu do mpg. A aké mpg4 alebo mpg2? Inak môže byť, že to je vyrenderované dobre a nestíha vám to prehrávať PC. Môže to byť aj tou integrovanou grafikou.
sakopako
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2015, 18:01
Kontaktovat uživatele:

Dekuji za odpovedi .

Protoze jsem se doposud nezorientoval na Vasem foru a ma tudiz maly problem s vyhledanim
odpovedi , mel bych dotaz : kdo z Vas by byl schopen se pripojit na muj notebook (pres TeamViewer) a
nazorne predvest co-a-jak ???
Mozna nemam potrebne knihovny (nebo co) , ve formatu *.avi je vse v poradku ale zase
nemuzu prekonverovat do jineho (ztratoveho ) formatu ( pro mensi velikost souboru .
Jestlize prevedu do MPEG udela to stejne AVI a z puvodni velikosti nekolika MB mam mnoho GB ..... ) .
Pripojovaci "potrebnosti" bych z duvodu rychlejsi komunikace resil nejlepe pres "bodry.den@quick.cz" .

Ale i tak dekuji za podnety
Andrej

Dobry den, potrebujem poradit s viacstrankovym menu DVD. Prva stranka je rozmazana, text aj obrazky akoby boli v nizkom rozliseni a dalsie stranky menu su ok. Cim to moze byt? Mam aj edius kartu v PC a neviem, ci to exportuje cez nu alebo cez PC. Dakujem za radu.


Naposledy oživil Anonymous v 26.12.2020, 20:40
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů