průbětné zpomalování editace na P15

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
michafanda
Příspěvky: 4
Registrován: 01.01.2014, 20:04
Kontaktovat uživatele:

Ačkoliv mám PC s i7, 8 GB RAM a W7 Pro (64bit), tak mi u P 15 při práci s AVCHD dochází k dost protivnému zpomalení editace. Např. při nahrávání komentářů (případně úpravě úrovně hudebního doprovodu) se průbězně stále protahuje doba, která je nutná, abych mohl nahrát další komentář. Zároveň se zvětšuje velikost použité paměti (např. z 2GB na 4 GB)-ale po shození programu a novém otevření projektu je tam zase těch cca 2 GB. Zřejmě dochází k průběžnému ukládání projektu při každé změně, ačkoliv jsem automatické ukládání zrušil. Nepomohlo ani zrušení renderování na pozadí, zrušení velkého náhledu či vypnutí antiviru (štíty Avastu). Navíc se často při spuštění nahrávání nahraje nepatrný úsek (cca 1 sec) a nahrávání přestane. Toto nebylo vždy, dřív počítač toto vše zvládal dost rychle. Pak se něco zvrtlo a já nevím, jak věc bez drastických opatření (nová instalace P15 či chraň pánbůh přeinstalace PC) vrátit k normálu. Uváděné narůstání velikosti paměti platí pro projekt 26 min s minimem přechodů, bez titulků a doprovodné hudby, tedy jednoduché věci. Přitom renderování i víc než hodinového projektu (AVCHD) se vším potřebným funguje zcela bez potíží. Holt nevím, kde bych vytváření backupu mohl vypnout a budu rád, pokud někdo tento problém už vyřešil či mi prostě jen poradil, co zkusit.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host