ProDRENALIN - odstranenie efektu rybie oko a stabilizácia-zadarmo

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Dnes zadarmo výborný doplnok pre prácu s videom - ProDRENALIN od fi. proDAD

Automatické odstránenie efektu rybie oko z videa alebo fotografii vyfotených objektivom rybie oko - s ohniskom 8mm , Go Hero a podobných - Niekedy efekt rybieho oka je žiaduci, ale niekedy budete chcieť aby fotografia bola bez skreslenia .

Stabilizácia - ProDAD je video stabilizátor, zlatý štandard v post-procese stabilizácia obrazu je súčasťou ProDRENALIN a to je plne automatizované!


[img]http://www.prodad.com/go/prodad/_ws/res ... 00_400.jpg[/img]

Sharewareonsale

Stahovať môžte do zajtra 6.4.2015 - 8.00

proDaD - Prodrenalin stránka

------------------------------------

Samozrejme úpravu videa natočeného s objektívom Fish Eye zvládne aj MAGIX Movie Edit Pro 2015 Plus

Ukážka:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Gczfqk_alx4[/video]

Samyang 7.5 a fotoaparát Panasonic G6
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Stáhl jsem, stabilizace je rychlá- odhaduji rychlejší,než plugin Mercalli v Corelu VS. Doporučuji pro majitele "slabších mašin", jde nastavit i zákl. barev, zkouším jako "předpřípravu pro "nasázení klipů do Corelu. Bohužel, nepodařilo se mi i po registraci otevřít aktivační key, demoverze zpracovává jenom klipy do 10 sec.V zásadě to u Corelu obejít lze ( nastavit v něm rychlost klipu do 10 vt) a pak opět upravit na vlastní čas. Palli, díky - bbsenior@klikni.cz
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Nie je problem.Pre ziskanie ser.cisla je potrebne sa zaregistrovat na stranke Pro Dad.
Potom pride mailom ser.cislo..
Ak sa nepodari skusit poregistracii nainstalovat progr.znova.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Dík, vše, až na přeinstalaci jsem zkusil podle několika návodů, vždy jsem měl podle nich prázdné okénko v dom. stránce- sekce produkty, kde by se mělo zobrazit aktivační číslo- nic. Zkusím ještě přeinstalaci, vč. vyčištění registrů. Zatím absolutní spokojenost, právě sedím u PC a na př.po základní stabilizaci v Corelu (proDAD Mercalli) dokáže klip ještě " zklidnit".Přes to, demo verze bere jen 10 sec.- a to u 95% klipů stačí. Řídím se na př. podle TV- a ve zpravodajství většina záběrů tento čas nepřesáhne. Dík za reakci. bbsenior.JK
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů