Soubor HD Pinnacle 18

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
JosefP

Přecházím u Pinnacle Studia na tvorbu HD filmů. Hledám vhodný způsob na ukládání vytvořených souborů v HD kvalitě. U Pinnacle 15 jsem ukládal ve formátu m2ts, ale tento formát u Pinnacle 18 není. Vytvořené filmy chci prohlížet na televizi Panasonic přes flash disk, ale většinu vytvořených souborů televize nepřečte.Má někdo zkušenosti s vhodným formátem pře přehrávání HD videa přes flash?

Děkuji Josef!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

PS 18 určitě m2ts má. Má to verze 17, proč by to ve verzi 18 mělo chybět?!
[attachment 1007 MTSPS17.png]
Přílohy
MTS PS17.png
MTS PS17.png (50.41 KiB) Zobrazeno 527 x
JosefP

Děkuji za návod, funguje to! Při seznamování se z programem Pinnacle 18 jsem to přehlédl. Musel jsem změnit kódování zvuku na Dolby Digitál (PMC zvuk televize nepřehrává). Vyskytl se mi ale problém s kopírováním vytvořených souborů na flash disk. Vytvořený soubor na HDD PC po zkopírování na flash jednou v televizi nelze přehrát, ale při druhém zkopírování téhož souboru na stejná flash disk soubor v televizi přehrát jde! Trochu mě to vyvedlo z míry, protože soubory po zkopírování mají správnou velikost, ale při kopírování se musela vyskytnout chyba. Jedná se o HD video *.mts o velikosti cca 2GB. Musím ještě ověřit, jestli je tento problém i s jiným flash diskem. Kdo má více zkušeností poraďte?
Josef
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host