PINNACLE 14 x WINDOWS 8.1

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
palda001

Dobrý večer,

píšu, zde svůj problém a budu rád, když mi někdo pomůže, jelikož se zítra může týkat právě Vás ! Osobně nedoporučuji za žádnou cenu provádět aktualizaci na WIN 8.1 a pokud to opravdu chcete udělat, tak vše důležité, rozpracované z PINNACLE si dejte pryč nebo dodělejte. Já už několikátý den rozjíždím PINNACLE 14 a marně. Nevím co mám dělat, tak pokud někdo znáte nějakého machra, tak sem s ním ...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Moudří vždy před důležítou aktualizací zálohují. Ostatní trpí a přidělávají si práci. Jak může někdo čekat, že několik let starý program pojede na W8.1??!! :-(
JaPle
Příspěvky: 5
Registrován: 26.09.2013, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Zdravím. I já se obracím na Vás s podobným problémem. Zpracovával jsem videa s PS 14 na Windowsu XP. Na externí disk jsem si ukládal jak videa ve formátu AVI či MPG 2 a dále My Projects a May Disc Images. V současné době jsem přešel na Windows 8.1 a nastaly problémy.Videa AVI či MPG bez problému přehraji, ale problémy jsou s natáhnutím uložených Projektů do PS, nemohu je tam otevřít a neotevřu je ani na disku. Kde jsem udělal chybu?? Díky za radu
fans
Příspěvky: 1
Registrován: 15.11.2014, 16:04
Kontaktovat uživatele:

zdravím,mám ten istý problém ,akurát s PS 15 .ako ste ho vyriešili?
edis67
Příspěvky: 22
Registrován: 17.04.2011, 10:15
Kontaktovat uživatele:

musím len súhlasiť s Romolus:

Win8 nejde v žiadnom prípade do hromady s PS14 ani s PS15 a na nové praktiky now PS som pohodlný, ako aj časovo obmedzený učiť sa nové postupy...
prajem veľa elánu a trpezlivosti pri nácviku nových postupov
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host