Instalace pinnacle 16 - probléém

Odpovědět
padja
Příspěvky: 2
Registrován: 11.10.2014, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Mám problém s pinnacle 16 ... po nainstalování mám problém s tvořením... po nahrání videa mi jde jen zvuk ale na obraze mám znak zámku ... nejspíše problém s aktivačním kodem(mám originál program), který mám normálně vygenerovaný (pinnacle passport), ale po zadání prostě jen zmizí okno pro zadání a nic pořád stejné .. vše viz fota...Prosím moc o rady... nemám na to nervy...děkuji předem
[attachment 981 problem.jpg]
[attachment 982 problem1.jpg]
[attachment 983 problem2.jpg]
Přílohy
problem2.jpg
problem2.jpg (116.19 KiB) Zobrazeno 1131 x
problem 1.jpg
problem 1.jpg (112.6 KiB) Zobrazeno 1131 x
problem.jpg
problem.jpg (163.63 KiB) Zobrazeno 1131 x
Miroslav Polner

K inštalačnému DVD ste museli dostať sériové číslo produktu a to sa zadáva na začiatku inštalácie. Pokiaľ nemáta aktivovaný program tak efekty á kodeky sa vám neodomknú.
padja
Příspěvky: 2
Registrován: 11.10.2014, 09:29
Kontaktovat uživatele:

to jsem právě zadal ... jestli je to to jak se tam zadava jmeno....mail...atd ... a práve na toto seriové číslo mi to i vygenerovalo ten kod ... a stejne po zadání nic :/
Miroslav Polner

Pokiaľ máte originál PS 16 a pri inštalácii zadáte registračné číslo, nepotrebujete už žiaden vygenerovaný kód. Máte vytvorené konto na Pinnacle.com? Ak ste nainštalovali komplet PS 16, tak ak kliknete napríklad na export mpeg4. kodek sa automaticky aktivuje po kliknutí aktivovať, vygenerované číslo už nemusíte zadávať do tabuľky, ale si ho odložiť na prípadnú ďalšiu inštaláciu.
Jarka

Dobrý den, mám stejný problém jako vy podařilo se vám váš problém nějak vyřečit??
Moc děkuji Jarka


Naposledy oživil Anonymous v 27.12.2020, 06:25
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host