Pomalé Pinnacle Studio 17

Miroslav Polner

Vyšiel opravný patch Pinnacle Studio 17.5 Spojili všetky doteraz opravné patche do jedného. Pribudol program Sonicfire, ten si môže každý oficjálny užívateľ PS17 zaregistrovať bezplatne. Len škoda, že chyby ktoré PS17 má, neodstránili. Neviem k čomu niekomu bude nový plugin, keď je vlastne práca pri editácii tak pomalá, že sa vlastne ani nedá po nejakom čase strihať,pridávať prechody a efekty.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za upozornění na opravný patch.Bohužel nemohu potvrdit Vaše problémy s editací.
Dnes jsem potřeboval sestříhat 2,5 hodinový film a bez problému jsem mohl střihat, editovat
a přidávat přechody.
Obecně:
Týká se win 7.
Domnívám se, že v české mutaci PS 17 nefunguje korektně instalátor,který nenainstaluje
všechny součásti programu a systém jako takový pak neprovede nutné aktualizace.
Zkontrolujte si, zda máte po instalaci PS 17 v systému tyto součásti a jejich následné aktualizace:

1)Microsoft Primary Interoperability Assemblies 2005
2)Microsoft .NET Framework 4.5.1 + totéž, ale s přívlastkem čeština(u slovenských Win 7 asi slovenština
ale to nevím)
3)MSXML 4.0 SP2(KB954430+973668)

PS: Součást ,NET Framework 4.5.1 ve Win 8 není, je nahrazena jinou verzí softu, proto je možné, že PS 16
tam nerozchodíte.Já Win 8 nepoužívám a nehodlám to ani zkoušet, takže více nepomohu.

Vzhledem k tomu, že je Vás více kdo si stěžuje na pomalost PS 17, pokusím se v průběhu června vytvořit projekt
z Vašich videjek, které mám k dispozici, tak aby trval hodinu a zkusím přitom nahrát obrazovku.
Pak to pověsím v případě úspěchu na uloz.to nebo youtube.
jajarec
Příspěvky: 13
Registrován: 03.02.2014, 21:54
Kontaktovat uživatele:

Tak u mna bezi PS16ka na platforme Win.8,1


Naposledy oživil Anonymous v 29.12.2020, 04:47
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host