Kvalita renderingu videa v Pinnacle 16 vs. ostatní

Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

MediaInfo je volně stažitelný prográmek na internetu. Po jeho instalaci v něm otevřete daný klip a zobrazí se vám tam přehledně mnoho údajů, které video skrývá a obsahuje.

Trhání videa se nemůžete divit. Když máte originál NTCS s 30 snímky za vteřinu a pokoušíte se snímky buď přidat - v prvním případě 50p, nebo naopak ubrat 25i. Aplikace musí tedy snímky dopočítávat nebo venechávat a z toho potom plyne to cukání obrazu. S tím si prý poradí, jak tu psal někde Steviezah pouze Edius 6,x. Moje zkušenost v Sony Vegas Pro je podobná té Vaší. Je tedy třeba, když budete mít chtít obraz hladký jako originál, renderovar projekt ve shodném snímkovém formátu. Tedy 29 a něco. Tím bude zajištěno hladké přehrávání. Zkuste to pokusně na jednom klipu a výsledek bude nasnadě. :-)
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
johnny.prg
Příspěvky: 13
Registrován: 10.02.2014, 09:00
Kontaktovat uživatele:

Romulus.. Děkuji za vysvětlení..
johnny.prg
Příspěvky: 13
Registrován: 10.02.2014, 09:00
Kontaktovat uživatele:

kamera11 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .............[size=x-large]"kde asi tak ta
> MediaInfo najdu?"[/size]
>
> ...co na to říci.......
>
> http://bestpage.sk/gif/andele/gif-bestpage-sk-22.g
> if

vy na to ani nic neříkejte, každej je blbej na něco jiného..
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
johnny.prg
Příspěvky: 13
Registrován: 10.02.2014, 09:00
Kontaktovat uživatele:

pro Kamera 11.. to že jsem nevěděl, že MediaInfo je program ještě neznamená, že bych nic nezjišťoval a nečetl o dělání videa, informace jsem pak podal i bez znalosti existence mediainfo, někdo ale holt dokáže nezištně poradit, jinej má zase přebujelou fantazii a raději si klepe na čelo..
pro Romulus: ještě jednou vám velice děkuji, už jsem se pomalu připravoval na to, že budu muset koupit PAL kameru, ale po exportování a vypálení videa na BD v 1920x1080 60i se 3hodinové video nikde neseká a v TV je to v pohodě.. jen je zvláštní, že první dva BD, které jsem dělal při 50p se nesekaly..
Všem přeji hezký den..:)-D
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Jsem rád, že se problém povedlo vyřešit. K vypalování na BD. Je dobré si pořídit přepisovatelná BD, já mám dvě a na ně projekt vypálit na zkoušku, když bude při přehrávání do TV vpořádku, je možno vypálit to načisto. :-)
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host