problém s pádem při exportu

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Renek

Zdravím. Mám na PC nainstalovaný Pinnacle 14, teď jsem stáhnul 30 denní free pinnacle 15, úspěšně jsem udělal několik filmu s časem okolo hodiny, při dalších dvou projektech které mám udělané, fotky, video HD, hudba, titulky přechody atd. při pokusu o export mi poté co kliknu nahoře na lištu export spadne celý program. V předchozích filmech použita stejná kamera Go Pro, hudba MP 3, fotky JPG a v pohodě. Nehlásí to žádnou chybu, prostě napíše že program přestal pracovat. Zkusil jsem odinstalovat, nainstalovat, exporotvat nejde ani v pinnacle 14. Prostě u obou projektu to samé. Můžete někdo poradit?

P.S : né moc odborně, nejsem zrovna PC génius.(:D
pppppv
Příspěvky: 29
Registrován: 12.11.2012, 22:56
Kontaktovat uživatele:

Mal som podobný problém. Pracujem v PS 14 ULT.COL. a pred časom som si stiahol PS 15 trial. Sice som v tom triali urobil len jednu asi 90 min nahravku, no robilo mi to dosť veľké problémy . Keď som sa na to pýtal v EXACU /robi podporu pre Pinnacle/ povedali mi, že mi neodporučajú mať súčasne nainštalované 2 verzie PS lebo to môže robiť problém. Súčasne mi povedali, že PS nie profi program, že je to program na strih kratkych rodinných videí.
Trial verzia mi už skončila a aj ked mam s PS 14 UC stale nejaké problémy strihám v ňom a stale sa učím.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host