fotky do Edius 6

Odpovědět
Hanz

Dobrý den,
Mám Edius 6 a do binu načtu video z kamery a nebo hudbu ve formátu mp3 ale fotografie mi to stále nechce do binu načíst :( Nemohl by mi někdo poradit? Když jsem to zkoušel na jiném pc tak se mi v Binu podařilo načíst foto ale na mém ne a nevím v čem by mohl být problém :(
Franta

Tak to jsem měl taky. Buď máš špatný formát nebo a to je pravděpodobnější že fotky jsou strašně veliké (kB) Ono se stoho stejně potom zkomprimuje DVD takže stačí velikost kolem 200kB. Ale jakmile je to větší jak 1MB tak jsou problémy.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

To je divné, mám Edius 6.54 a načítám fotky které mají přes 4 a 5 MB naprosto bez problému. Používám formát .jpg z Nikonu. Může to být formátem a nebo
počítačem. Jde mi to bez problémů i na noťasu s Intelem i5.
Hanz

Tak jsem zkoušel i menší velikost fotek a načítá to soubory a když doběhne čára tak to napíše "could not find a valid file". Tak vůbec nevim. :(
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Stejně jak roman51 nemám s fotkama v ED6.54 problém.Nejprve vkládám natočené clipy MTS/50P a na závěr fotky z Panasoniku TZ7 s toho kterého výletu nebo události.
Franta

tak mi pošli nějakou jednu fotku vyzkouším. Čauky
Hanz

Ještě doupřesnění. Mám win XP a tam mi to nejde. (pouze 2GB ram) ale koukal jsem na str výrobce a měl by stačit 1GB. Ale novější verze 6.5 je pouze na win 7.A kdyz jsem svou verzi 6 dla na win 7 tka ty fotky načíst šli. Asi to bude tedy těmi Win XP.jinak mě už nic nenapadá :(
Hanz

Tak vyřešeno.. bylo to systémem Win XP. Ve Win 7 to jde.. ;-)


Naposledy oživil Anonymous v 09.01.2021, 19:32
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů