Pinnacle 16 spomalena praca

Odpovědět
marek25
Příspěvky: 2
Registrován: 08.06.2013, 21:56
Kontaktovat uživatele:

Zdravim.Tak mam aj ja PS 16 .Mam tu mensi problemik.SPustim program vsetko ide , len vsetko je spomalene hlavne ked otvorim napr nejake efekty a chcem ich vidiet v reali v samotnom videu.Da sa povedat ze samotne otvaranie efektov ci editacia je dost spomalena .Rendering ide zase dost rychlo.A aj tam je mensi problem.Ked pridam nejaky efekt dajte tomu nejaky zlozitejsi prechod .Tak aj v nahlade to seka, akokeby ho preskocilo a to iste spravy ked spustim aj aj vytvorene video, prpste ten efekt je nedobre spracuvany.S tou rychlostu neviem ci to suvisi s mojim pc najma procako.Prikladam cely vypis skoro z programu everest aky HW mam.Ostatne verzie PS mi isli bezchybne .Este aby som nezabudol.V programe ked sa instaluje je moznost stiahnut efekty , stiahol som vsetky.Ci to tie nespomaluju.
A este sa chcem spytat daju sa nejak zalohovat efekty ktore sa stiahli na disk, lebo nebavi ma to za kazdym ked to instalujem stahjovat zase kedze to ma vyse 2GB a moj net tiez nieje bohvieaky rychly diky .
[attachment 749 pc.pdf]
Přílohy
pc.pdf
(158.02 KiB) Staženo 113 x
Pavel Pechman
Příspěvky: 27
Registrován: 22.02.2013, 21:36
Kontaktovat uživatele:

Zdravím.
Render je rychlý, protože se vše renderuje během přehrávání.
Zkus tohle:Nastavení-náhled-kvalita-nejrychlejší přehrávání
práh optimalizace-vypnuto(0)
render. během přehrávání-vypnuto
Render celého projektu bude potom trochu pomalejší.
S těmi efekty Ti neporadím.
Pavel
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Použij rady od Pavel Pechman a vypni si programy a služby napozadí.
Asi zbytečná otázka, Windows máš 64 bit?Nějak jsem to z everestu nevyčetl.
Poohlédni se po bazarech, jestli seženeš do Tvého soketu LGA 775
výkonnější procesor než je 2,7 GHZ.
Podle technické specifikace PS 16 Tvoje PC sice splňuje minimální hardwarové
požadavky, ale pro zpracovávání AVCHD je nejméně potřeba i5 nebo i7.
Takže pokud chceš na Tvém stroji provozovat PS 16, budeš jej muset řádně
zoptimalizovat pro výkon.
Doporučuji přidat další HDD, na kterém budeš mít pomocné soubory, včetně adresářů
projektů, menu, titulků atd.
Pro předchozí řady PS má Tvůj stroj dostatečný výkon.I když u PS 14 si tím nejsem zcela jist.
PS 15 byla optimalizovaná 14, ta si myslím Ti určitě jela v pohodě.
marek25
Příspěvky: 2
Registrován: 08.06.2013, 21:56
Kontaktovat uživatele:

diky za nastavenioe sa mi zda ze to ide lepsie rychlejsie mi zobrazuje efekty mozem povedat ze hned , len este je tu jeden problemik
ked dam len ako nahlad efektu samotneho myslim tie zlozitejsie co si prechody-efekty tak ich pekne zobrazi ale ked ho dam do videa a tak dam nahlad ide sekavo -skakavo
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů