Pinnacle 16 z Avid Studio

Karolína

Ahoj, prosím, mohl by mi někdo poradit co mám dělat, když se mi v Pinnacle 16 nechtějí zobrazit žádné efekty (Hollywood a red giant), které se nainstalovaly s aplikací? Když jsem instalovala avid studio, normálně se mi bullet looks načetl, ale v pinnacle ne.
Díky, Karolína
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Potreboval by som poradiť.
Mám legálne zakúpenú verziu programu pinnacle studio 16 ultimate ( upgrade ), no po jeho nainštalovaní nefungujú efekty ( majú byť v programe pri editácii zobrazené pod č.7 add ons, alebo tak nejak, no tento bod chýba) . Podpora od corellu je na bode mrazu, dokonca kód podpory nefunguje.Neviem si rady ... ?
Pavel Pechman
Příspěvky: 27
Registrován: 22.02.2013, 21:36
Kontaktovat uživatele:

Zkus najít příspěvek-Plug-ins (24.11.2012).
S pozdravem Pavel.
Lukas

Zdravim všechny střihače, měl bych tu pár dotazů, než zakoupim PS 16

1.) Nevíte, co opravuje ten patch PS 16.1 ?

2.) Mám PS 14 a zkoušel jsem někde AVID studio 1, ale do PS14 mám nakoupeno velký množství doplňků od Creative pack 1, 2, 3 až po title extreme a winter pack, některý mám ještě od PS 12, jdou všechny doplňky, co šly v PS 14 použít i v PS 16? nerad bych se jich vzdával, když už je mám

3.) jsou nějaký doplňky přibalený k PS 16 Ultimate? PS15 jsem přeskočil, ale viděl jsem někde že u něj byla Ultimate a Ultimate Collection verze, což u tý 16ky nevidim, je teda ta PS 16 Ultimate nejvyšší verze?

4.) případně nevypsal by sem někdo, jaké všechny doplňky je možné pro PS16 použít?, PS používám již od verze 7 a za těch X let se mi doma nahromadilo velký množství všeho možnýho, tak abych nekupoval pak něco, co už doma mám a dalo se to použít i pro PS 16

Díky za info
Miroslav Polner



Naposledy oživil Anonymous v 26.12.2020, 01:17
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host