klady a zápory PD 9 x64

Odpovědět
Pavel
Příspěvky: 6
Registrován: 06.06.2011, 20:35
Kontaktovat uživatele:

Jak se probírám PD 9 narazil jsem na jeden problém. Mám na ose přetažené klipy sestříhám je a když si pustím přechod z jednoho klipu na druhý, abych viděl jak je to přesně střiženo na konci každého klipu obraz na půl vteřinky zamrzne a přejde na nový klip. Nejde zkontrolovat střih. Je to ve formátu h 264.
Pavel
Příspěvky: 6
Registrován: 06.06.2011, 20:35
Kontaktovat uživatele:

Mám to nadstavené stejně. Pouze jsem vypnul automaticky aktualizovat a přepnul automaticky odstraňovat dočasných souborů na 1 den ale to by s tím nemělo souviset. Jediný rozdíl zůstává v nadstavení, použít čas sníženého snímku , já mám ano ale nedá se to změnit.
Pavel
Příspěvky: 6
Registrován: 06.06.2011, 20:35
Kontaktovat uživatele:

Už jsem to vyřešil . Vypnul jsem v hardwarove akceleraci , povolit hardwarové dekodování , a zapnul jsem technologii CUDA . Budu muset stáhnou nové ovladače karty.
Jensi

Moje euforie z PD 9 trial verze trochu ochabla - produkce 7 pokusů jen jeden úspěch.... Pravda XP nejsou pro tento program vhodné. Na W7 to chodí úplně jinak - 64 bit verze. Práce je ve střižně svižná a velmi jednoduchá. Výroba však zrvá strašně dlouho a generuje chyby - zvuku, obrazu. Takže nevím jestli se s ním naučím pracovat. DVD tvoří perfektní obraz při korekci.


Naposledy oživil Anonymous v 27.12.2020, 11:34
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů