zakódování DVD

Odpovědět
sluníčko
Příspěvky: 3
Registrován: 08.02.2013, 21:48
Kontaktovat uživatele:

Prosím o radu, zda lze v programu Pinnacle Studio 12 zakódovat vytvořený film pr¨řed následným kopírováním. Děkuji
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Nelze, a i kdyby to podporoval tak všechny ochryny již byly prolomeny a dají se obejít.
sluníčko
Příspěvky: 3
Registrován: 08.02.2013, 21:48
Kontaktovat uživatele:

A je nějaký program na zakódování, ne všichni jsou schopni to následně odkódovat. děkuji
Miroslav Polner

Napríklad - idoo Secure Disc Creator, ale takých softov na ochranu je viacej,len ide o to na aký účel!
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

DVD Architect má také nějaké volby ochrany, ale nezkoušel jsem to.
lubud

Kdysi dávno jsem vypálil pár DVD v Neru (verzi už nevím) a ten potvora mršil soubory ifo a bup tak, že to sice šlo přehrát, ale ne zkopírovat. Kódoval tak důkladně, že ani sám jsem to pak nemohl zkopírovat. Dlouho jsem to řešil, než mne napadlo zkontrolovat adresář DVD soubor po souboru. No a Nero pak skončilo tam, kam patří - v koši (:P). (Toto nemá být příspěvek do odborné diskuze, ale jen "veselá příhoda z natáčení"...).
sluníčko
Příspěvky: 3
Registrován: 08.02.2013, 21:48
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za rady, vytvářím různé filmy a občas pak se půjčují mezi lidmi a nechci aby to šlo tak lehce kopírovat protože na videu jsou převážně soukromé scénky. Kdo to bude chtít kopírovat tak už se stím musí delší dobu hrát :-)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Musím říct, - nezlobte se - že jste dost naivní. Ten kdo si bude chtít udělat kopii si ji udělá i přes Vámi pracně vyrobenou ochranu. Stačí přece některý z programů k tomu určených a např. DVD Shrink, který je zdarma na webu a je hotovo. :-D
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host