Plug-Ins

Odpovědět
Miroslav Polner

Po naištalovaní originál krabicovej verzie a následnom aktivovaní programu sa naištaluje kompletný balík Piinacle 16 Ultimate. Tabulka ukazuje,že je všetko naištalované ale po otvorení programu sa nikde nezobrazia prídavné pluginy Red Giant Filmmarker s Toolkit a ani red Giant Motion Graphics Toolkit.
Tak to je zaujímavé.
Miroslav Polner

Tak sa mi to podarilo vyriešiť ak by mal niekto podobný problém.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Předpokládám, že jste našel opravný fix.Tyto efekty se neobjeví, protože na instalačním DVD
nejsou v české jazykové mutaci.V anglické instalaci Pinnacle se tyto pluginy normálně objeví.
Miroslav Polner

Nie opravný fix som nenašile ale spravil som to tak,že som spustil inštaláciu pluginov samostatne ktoré sa nachádzajú na inč´šalačnom DVD a zaškrtol som možnosť inštalovať aj pre studio 1, tým sa vytvorila nová zložka AVID kde sa tieto pluginy naištalovali. Pluginy naištalované v zložke Pinnacle16,RTFX2 som vymazal a premiestnil pluginy zo zložky AVID do zložkyPinnacle a následne sa pluginy objavili a všetko funguje. Je to chyba instal managera na inštalačnom DVD.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Já jsem použil tento postup:Na tomto foru jsem našel opravný fix:
http://cdrlab.pl/file_detale_10436.html
Ten jsem spustil a hotovo.
Je to sice polsky, nakonec po instalaci Vás to nasměruje na jejich stránky, ale funguje,pluginy
se mi objevily.
Miroslav Polner

No veď dá sa to aj takýmto spôsobom ,len to má riešiť výrobca a nie aby človek laboroval s niečím,čo by malo byť samozrejmosťou. A čo taký bežný užívateľ? Nie každý je zdatný aby opravoval chyby výrobcu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Výrobce se naším trhem asi nebude moc zabývat.Když zkusíte z instalačního DVD nainstalovat pluginy zvlášť
je tam jenom několik jazykových mutací a v těch to bez problému jede.Česká mezi nimi samozřejmě není
ani slovenská nebo polská.Ale ruská tam je.8-)


Naposledy oživil Anonymous v 25.12.2020, 12:54
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host