přenos stávajících projektů do nového PC

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
sima

Mám Pinacle 15, nyní mám nějaká rozstříhaná videa na PC, ovšem mám nové PC. Jak mohu vše překopírovat do nového PC tak, aby jsem nadále mohl pokračovat v již rozpracovaných projektech? Děkuji...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Do nového PC nainstalujete Pinnacle - nejlépe se všemi doplňky, které má Pinnacle ve stávajícím PC. Do nového PC nakopírujete surová data, která dále zpracováváte a nakonec zkopírujete dočasné soubory, které se ukrývají v Dokumenty, Pinnacle Studio, se všemi složkami, které tato hlavní složka obsahuje. Rozpracovaný soubor v novém PC otevřete poklepáním na název rozpracovaného projejktu ve zkopírované podsložce My Projects. Tam jsou jednak složky k jednotlivým projektům a také odkazy, které mají na začátku ikonu Pinacle (barevný větrník). Z těch vyberete požadovaný projekt, který poklepáním zaktivuje již nainstalovaný PS15, projekt se do něj načte a jste připraven pokračovat v práci na takovém rozpracovaném projektu.

Nezapomeňte, že musíte mít v novém PC zkopírovány všechny pomocné soubory - fonty, hudba, fotky atd. Hodně štěstí :-)
sima

Super, zkusím to...díky moc za radu!!!
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host