problém se zvukem v přechodech

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
plami
Příspěvky: 3
Registrován: 27.07.2006, 01:11
Kontaktovat uživatele:

Pinacle používám pro svoje domácí video asi pět let, začínala jsem na verzi 7...nyní mám verzi 9 a občas se potýkám s tímto problémem. Sestříhám video, nahážu přechody, následně zvuk na pozadí. Když chci snížit zvuk na klipu /origoš videu/, který začíná přechodem, tak tam kde je zrovna ten přechod, nejde původní zvuk ztlumit. Výsledek je takový že hraje hudba na pozadí, následuje videopřechod s hlasitým zvukem a pak zas na klipu když ho snížím, je to zas v pohodě. Někdy mi jde ten zvuk snížit na přechodu a nyní zas ne. Pracovat v Pinacle už mě nebaví, ale je to zas nejjednoduší program který jsem zkoušela.....Máte někdo nějajou radu?
díky Milena
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Ano, mívám občas stejný problém.
Buď si přesně nastavit jezdec na začátek prolínačky (kliknutím mimo a pak na prolínačku) a zkontrolovat hlasitost v panelu pro práci se zvukem, nebo (tam kde to jde) smazat část prolínačky která prolíná zvuk a nastavit hlasitost ručně.
plami
Příspěvky: 3
Registrován: 27.07.2006, 01:11
Kontaktovat uživatele:

Tak už jsem na to přišla:-) je to v něčem jiným...nenapsala jsem předtím že se mi to stávalo hlavně v přechodech,kde mám vloženou fotku mezi videem.Řeším to tak, že přechod za fotkou kde začíná video smažu, upravím požadovanoui hlasitost na videoklipu a pak tam znova dám přechod.Hlasitost je pak plynulá.....takže vlastně přicházím na to, že po sestříhání klipů dám nejdřív hudbu na pozadí a až nakonec se budu zabývat nasázením přechodů:-)
Zbořil Svatopluk

Mám verzi Pinnacle studio Plus ver.9.4.3 používal jsem jí léta ,ale né moc často znáte to když už máte kameru dlouho tak už toho natáčení není moc,ale chci se vrátit k problému nejde mi načíst Smart Sound . Audio a ani hudbu co mám v Mp3 na disku když to přetáhnu na lištu do projektu nebo když dám vložit do projektu tam mi to hlási Nahrávám zvuk MP3 Neúspěch,nezačne to načítat když dám storno tak se to objeví dole na litě.Posílám obrázek jak to vypadá.Zkoušel jsem celé Pinnacle přeistalovat ale nepomohlo to .Ani ta hudba co je v Pinacle nejde jak jsem předtím psal .Dal jsem tam i verzi 9.3.5 a také tam to nešlo.Když jsem to přeistalovával tak jsem to přejel všema čističema co mám -CCleaner,ReCleaner,TuneUP Utilities 2009,AschampoWinOptimizer 6,AdwancedSystemCarePro a nepomohlo to.Nikdy jsem stím neměl potíže byl jsem spokojen tak nevím co se stalo prosím poraďte mi prosím i telefonicky na č.604714676 nebo i na
SKYPE svatopluk5112 , ICQ - 420228016 s pozdravem Zbořil S. z Hulína.
Pegas

Mám verzi Pinnacle studio Plus ver.9.4.3 používal jsem jí léta ,ale né moc často znáte to když už máte kameru dlouho tak už toho natáčení není moc,ale chci se vrátit k problému nejde mi načíst Smart Sound . Audio a ani hudbu co mám v Mp3 na disku když to přetáhnu na lištu do projektu nebo když dám vložit do projektu tam mi to hlási Nahrávám zvuk MP3 Neúspěch,nezačne to načítat když dám storno tak se to objeví dole na litě.Posílám obrázek jak to vypadá.Zkoušel jsem celé Pinnacle přeistalovat ale nepomohlo to .Ani ta hudba co je v Pinacle nejde jak jsem předtím psal .Dal jsem tam i verzi 9.3.5 a také tam to nešlo.Když jsem to přeistalovával tak jsem to přejel všema čističema co mám -CCleaner,ReCleaner,TuneUP Utilities 2009,AschampoWinOptimizer 6,AdwancedSystemCarePro a nepomohlo to.Nikdy jsem stím neměl potíže byl jsem spokojen tak nevím co se stalo prosím poraďte mi prosím i telefonicky na č.604714676 nebo i na
SKYPE svatopluk5112 , ICQ - 420228016 s pozdravem Zbořil S. z Hulína.

MÁM STEJNÝ PROBLÉM, JIŽ VÁM NĚKDO POMOHL???? , PŘEDEM DĚKUJI.
pepa

Mam uplne stejny problem jako Pegas.Prisel uz nekdo na neco co s tim zvukem je?
Gita

Mám rovnaký problém s Pinnacle 9.3
Prosím vás poradte niekto čo s tým.

Ďakujem
Simča

mám taky problém se zvukem a to ten,že my nesedí!na střižně ano,ale když si video pustím normálně než ho uložím nesedí my původní zvuk který tam zrovna chci nechat.ještě se my to nestalo až teď a strašně mě to štve.sestříhám zhruba 10 min a pak my to udělá při tom samém klipu už 2x!pokud víte co s tím pisněte my prosím na email.díky simča
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host