Adobe Premiere Element 9CZ

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Milan

Stahnul jsem si tento program a jsem překvapen jak se s ním jednoduše pracuje,použil jsem formát AVCHD 1920x1080i a při střihu to nikdy nespadlo náhled je krásný,celý je to svižný.
Videa je 50minut udělal jsem jednoduché menu a dal vypálit na Blu-Ray/RE/ a ono to všechno chodí i v přehrávačích napoprvé. Je to česky 2300kč.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Zkusil jsem si APE 9 nainstalovat. Přiznávám, že jsem tento program na první pohled nepochopil, a proto šel do 30 minut opět z PC ven.

Vždy se nechám na něco nalákat a již při instalaci si nadávám, že jsem to udělal. Nepochybuji o tom, že budou lidé, kterým to bude vyhovovat, já to ale nejsem.

Zůstanu věren PS a AS. PS mám naučené a pro základní úpravu domácího videa neznám stále nic lepšího! Konkurencí mu bude AS, ale budu se do něho muset ještě ponořit a využívat, jen v případě, kdy bude potřeba vytvořit něco složitějšího, co PS nedokáže. Uvažuji také o tom, že v AS udělám jen tu část, kterou PS z principu nezvládne, vyrenderuji tuto část a vložím ji do PS a pojedu (skoro) hladce dál.
Milan

Stahnul jsem to na adobe.com a dole na stránce jsem změnil jazyk na Česká republika a ono se to stáhlo v češtině. 1.23GB musí se registrovat. Jinak to je vynikající jednoduché.
Nejlacinější jsem našel na www.amsoft.cz za 2041kč. česky. cena dopravy zdarma krabicová verze. Už mi poslali abgreit ke stažení -bezva.Musí to být verze CZ. Na SW.toí mají za 2300kč.
Taky CZ.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

OK. Udělal jsem totéž. Mám to tedy v PC. Doinstaloval jsem HD Content (3 složky). Spustím program, natáhnu AVCHD soubor do Elements 9 a přetáhnu do timeline. Spustím play pod hlavní obrazovkou, ale video je němé. Vše jsem nastavil, jak to má být. Norma PAL HD 1920x1080i. Nejde zvuk. Co dělám špatně?
Milan

Udělal jsem totéž a zvuk jde normáně/zatím/.Ale není zde možnost pálit AVCHD na DVD. Pouze na BLu-Ray. Což jsem udělal bez problému.
Milan

Každý den čtu jaké jsou problémy a AVID studiem a divím se jak málo se tu diskutuje o Adobe Premiere Elements 9. Mám tento program víc jak měsíc a vytvořil jsem v něm několik
disků Blu-Ray s 2 hodinami záznamu a vždy bez problému,vždy funkční v různých BD přehrávačích.Zajímavé je to že to nikdy nespadlo nepřestalo pracovat. V PS 14 to jde zpracovat pomaleji. Nevýhoda je v tom že nejde vytvořit DVD ve formátu AVCHD pouze Blu-Ray.Ale to mě již netrápí ,protože BD disky panasonic potiskovatelné,rychlost zápisu 6x
kupuji již za 40Kč., PD9 mám taky ale nikdy mě nechodila/cena 2000Kč/
Kupte si Premieru a nebude o čem diskutovat!A nemusí to být profi verze.
Ps14 dobrý, Adobe spolehlivější.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Já jsem zkusil nainstalit trial Adobe Premiere Pro CS 5.5Bohužel tento soft po spuštění požaduje připojení k internetu jinak se nerozjede.Nemíním už žádnému jinému softu věnovat tolik času jako řadě PS a AS.Chci nainstalovat ,spustit a zkoušet,nemíním s ničím laborovat a nechci být nijak omezován.Vyžaduje připojení taky Elements nebo to jde provozovat offline?
Milan

I verze Elements vyžaduje připojení.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já si ho stáhl a nainstaloval a stejně, jako stovkám lidem na webu mně vůbec nefungovala zvuková stopa. Bohužel nepomohl ani nejnovější patch, ani oficiální či jiná fóra nedokázala s tímto problémem poradit. Neměl jsem tedy šanci jej otestovat. Líbilo se mi na něm, že je česky. To, že není možné udělat v něm AVCHD DVD by problém být neměl, jelikož jeho struktura je velmi podobná té BD a vypálena ve standardním UDF 2.5 na DVD funguje stejně.
Milan

Mě fungovala jak stažená verze tak koupená krabicová a zatím jsem nenarazil na něco co by nefungovalo. V posledním Pc nemám již zvláštní zvukovou kartu jako vždy dříve a funguje to
s tím co je na základní desce bez problému.AVCHD skutečně nejde vytvořit na DVD!Vytváří pouze DVD video které je možné zapsat i do složky a vypálit třeba v Neru ale BD nevytvoří složku která by následně šla vypálit v Neru DVD -UDF 2.5.Prostě to nevytvoří strukturu pro disk.Závěr DVD video patří na DVD disk, HD video patří na BD.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host