Adobbe premiere Pro CC překlad slovenština

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Odpovědět
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Ahoj jestli chcete slovenštinu do programu Adobbe premiere pro CC tak zde je odkaz: http://pmx-preklady.webnode.sk/news/ado ... re-pro-cc/
Odzkoušené funguje akorat při instalaci spustit jako správce utvořit si předem adresář nasměrovat tam soubor a potom si přepište z tohoto adresáře jednotlivé soubory kde máte nainstalovaný program Adobbe premiere.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Dobrý typ! Slovenčina funguje i v Premiére CS6.
Pro začátečníka to může být fajn, zjistí snáze co všechno program umí. Má to ale jednu vadu: když si pořídí učebnici v češtině (mám k v. CS3), tak nastane problém se v tom vyznat, protože učebnice se odvolává na anglické názvy.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Editory této úrovně nechávat v ENG. Potom se s nikým nedomluvíte, chcete-li poradit.
tomaš69

Ahoj, Chtěl bych upozornít že slovenština na APP nelze stahnout , Bylo by možné znovu upload?
PMX (autor prekladu)

Pre tie "učebnicové" výrazy som ponechal názvy Efektov a Filtrov --> tiež som nad tým rozmýšľal že to nebude moc podla učebnice
PS: Adobe Premiere má funkciu bilingválneho jazyka --> všade sa zobrazuje text v dvoch jazykoch, čiže ENG aj SK (ešte som to ale neskúšal či to funguje)
PMX (autor prekladu)

Inak na svojej stránke (pmx-preklady.webnode.sk) mám viac prekladov a viaceré verzie Adobre premiere --> najnovšie Adobre premiere CC 2017. Stačí sa len po tej stránke viac rozhliadnúť ;)
Tiež by som bol rád ak by ste mi svoje ohlasy a "dotazy" posielali na moj emajl uvedený na stránke...
Dakujem
Bradomir

Prosím vás viete mi poradiť čo má znamenať keď v Adobe premiere 2017CC prenášam na klipy na časovú os a mi ich hádže prevratené čiernobiele stále. Amatér som, díky :)


Naposledy oživil Anonymous v 16.12.2020, 03:37
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host