Nová verze fóra

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Se zpožděním se mi podařilo dotáhnout migraci fóra na nový systém, který je udržovaný takže nabízí více možností a hlavně lepší ochranu proti spamu.

Registrovaným uživatelům nebude fungovat přihlášení s heslem které používali na starém fóru, je nutné provést reset hesla (klidně lze použít stejné heslo jako měl uživatel na starém fóru). Reset hesla je možné provést tady: https://forum.strihvidea.cz/user/forgot_password

Lehce jsem přestrukturoval fóra (starší věci přesunuty do archivu, přidán DaVinci Resolve).

Uvažuji ještě o přidání nových fór:
Bazar - pro prodej a poptávky
Technika - pro diskuzi o technice a přislušenství k natáčení
Hodně teď frčí streamování, možná by se pro něj také mohlo otevřít fórum k řešení otázek týkajících se aplikací OBS, vMix, případně hardwarových encoderů.

Dejte prosím vědět, co vás k tomu ještě napadá. Díky
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Díky, vynikající nápad s rozšířením :D
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za "čerství vítr do plachet". Jsem pro přidání obou kategorií. Věřím, že to fórum dokáže zpestřit.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Objevil jsem, že v kategorii Ostatní v příspěvku - SAMSUNG UE43RU7172 UHD TV, 43"(108 cm) jako PC monitor - nejde zobrazit obrázky v tématu, a když na ně kliknu, napíše mi to, že nemám ke stažení oprávnění. Já je ale nehodlám stahovat, jen si je otevřít, abych je viděl.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Díky za upozornění. U přihlášených uživatelů je nějaký problém se zobrazením náhledů obrázků v přílohách - to je případ vašeho příspěvkus obrázkem TV. Tady zjišťuji v čem je problém protože jako nepřihlášenému se mi zobrazí, jako přihlášenému už mi nabízí jen odkaz ke stažení.

Pak je tam příspěvek od roman51, který se tváří že jsou v něm dva obrázky v příloze, ale fyzicky tam nejsou. Ještě jsem to kontroloval v záloze starého fóra a chybí i tam, zakže muselo dojít k chybě již při jejich nahrávání v době psaní příspěvku.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Tak problém tam u některých příloh je. Fyzicky je v datech vidím, ale nezobrazují se. Nějak to vyřeším.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Tak oba problémy s obrázky a přílohami by měly být vyřešeny.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Ano. Už je v pohodě vidím. Děkuji za rychlou nápravu.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Napsal jsem první příspěvek do fóra v novém kabátku. Co mě mrzí, že fonty při psaní jsou hezky bílé, ale výsledný příspěvek má písmo šedé a hůře čitelné. Nedá se s tím něco udělat, prosím?? Určitě bych to uvítal nejen já. Oči unavené věkem by byly velmi vděčné za čitelnější písmo. P.S. Zlatá černá na bílém.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Určitě se s tím dá něco udělat. Vzhled jsem vybral na základě toho jak jsme to před měsícem řešili v mailu. Jste tedy spíše za světlou verzi s tmavým písmem?
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host