instalace studia 24

Odpovědět
jiřjosef

Přešel jsem na PS 24 ,ale mám problémy s instalací. dle rady EXACu jsem si vyčistil počítač od starých souborů Pinnaclu a když se mi přestal objevovat Serial Number na začátku instalace, tak jsem se pustil do instalace PS 24. Nezasahoval jsem do ní, ale na začátku se mi zobrazila hláška, že došlo k potížím a že mám instalaci restartovat, Dál se mi objevila hláška, že při instalaci MultiCam Captur |Lite došlo k potížím a že mám instalaci restartovat. Poslední hláška byla, že při instalaci Standard Content došlo k potížím a že mám restartovat. Nějak jsem instalaci dokopal ke konci a zjistil jsem, že se mi neobjevila na ploše a nikde jinde ikona pro spouštění SP 24. a chybí mi také ikona a tudíž i program MultiCam Capture Lite. Nevíte kde dělám chybu a jak ji odstraním??
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Upřímně? Chybu děláte v tom, že jste dosud neodešel od tohoto výrobce SW. Sám jsme byl roky zastáncem Pinnacle, ale jen jsem si vyzkoušel Sony Vegas, ani náhodou by mě nikdo nedonutil vrátit se zpět. Když si uvědomím kolik stovek hodin jsem promrhal na čekání na něco - až se to načte, až se to třeba konečně na popáté vyrenderuje bez chyb... atd...

Pokud byste ale chtěl levnější alternativu, ale naprosto skvělou a v češtině, doporučuji tento BUNDLE - v pátek si ho koupil kamarád a dnes mi básnil nadšeně a ukazoval hotová videa za víkend - sledování objektů, udržování dotyčné osoby ve středu obrazu atd...:
- PHSP & PREM Elements 2021 WIN CZ NEW COM Lic 1+ (150)

Dostanete to nejlepší z Photoshopu na úpravu fotek - rovnou si můžete tyto fotky spojit ve video a přenést dále do ADOBE PREMIER Elements - vše kompletně v češtině. Balík se dá koupit za nějakých 3.500,- Kč bez DPH

Mimochodem, kamarád je poměrně zkušený a jen hledal nový SW. Z mnoha SW (zkoušel více DEMO verzí) tento zvítězil s poměrem cena výkon a čeština...
oldam7
Příspěvky: 1
Registrován: 27.06.2021, 09:25
Kontaktovat uživatele:

Zkuste to odinstalovat, restartovat počítač a při nové instalaci dejte- spustit jako správce. Já pořád používám starou verzi Pinnacle Studio 14 a nikdy se mi tohle nestalo.
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Chyba je v tom, že ste si vôbec kedy do PC nainštaloval Pinnacle. Je pravda, že aj ja som sa v ňom učil kedysi strihať a nedal som naň vtedy dopustiť - tuším to bola 14 - potom 16, 18 a teraz len tak z nostalgie apod tlakom reklamy na FB som si nainštaloval 24 - a nastalo zhrozenie - ten program sa vôbec nezlepšil .


Naposledy oživil Anonymous v 26.08.2021, 06:07
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host