Chyba v Pinnacle 20.6.0

Odpovědět
Miroslav Poner

Ak má projekt v Pinnacle Studio 20.6.0 veľa strihov, objavuje sa chyba, ktorá vo verzii 20.5.nebola. Ak exportujeme do DVD, tak vo výslednom videu sa môže miestami objaviť jav, kedy sa obraz zastaví a zvuk ide ďalej. Treba vždy nájsť problémové miesto a vystrihnúť jeden obrázok. Vyzerá, že je to chyba synchronizácie ,
Miroslav Polner

Vyšiel opravný Patch Pinnacle Studio 21 .Program by mal byť stabilnejší, viac po vyskúšaní. http://www.pinnaclesys.com/en/support/downloads/
Pitras

Tak přesně tenhle problém mám, když se zastavuje export disku. Už s tím laboruju 3 dny, zkusil jsem i export ihned po převedení filmu na disk a stejně to nejde. Ten problém se totiž objeví už i při přehrávání na časové ose. Export filmu v pohodě.
Je nějaké řešení nebo zkusit zpátky 20.5? Nechce se mě to všechno procházet a opravovat, což není řešení do budoucna. Dík za případné rady.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Hmm tak se mi to právě taky stalo.... Kruci, je toho 50minut a střihů jak na kostele - nesmysl opravovat každý střih, to by bylo na týden. Nepomůže pls upgrade na verz P21? Nezkoušel jste pls někdo? :-( Díky
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem objednal P21 - doufám že to projde vše OK... :-(
Pitras

Hmmm.
Takže jak píše Míra, vystřihnout jeden obrázek. Mám vyzkoušeno, že to dělají 3D přechody (FX atd.), ty hladký (stmívání, reset to none, atd.) fungují.
Odstranit přechod, v režimu Trim vystřihnout jeden obrázek a přechod zase vložit. Mám jich na 60 minut asi 12 (odděluju s nima hlavně kapitoly, jinak dávám hladký), takže ta půlvteřina není na konci znát. Pokud je potřeba striktně dodržet časování, tak ty nově vložený přechody o jeden snímek zkrátím, např. z 02:00 na 01:23.
Jinak nejlepší rada asi je zůstat na 20.5. protože jsem žádný rozdíl nepoznal, teda kromě této chyby. Takže asi tak, přeju všem úspěchy se Studiem.
Ještě poznámka k tomu Studiu obecně. Místo, aby vychytali chyby v jedné verzi, aby fungovala, tak z nás každej rok tahají prachy za ještě hůř funkční novou verzi.
Pitras

Jo,ten disk si dělal jako disk od začátku nebo převedl z hotovýho filmu? Pokud z filmu a pak dodělal jenom menu, tak se vyplatí odinstalovat Studio a nainstalovat znovu jenom 20.5, pokud teda už nemáš instalačku 20.6. Pak stačí převést z filmu a dodělat to menu, ten původní disk z 20.6 totiž nefunguje ani v 20.5.


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:59
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host