Edius 7 chybové hlášení

Odpovědět
Franta

Zdarec. Naistaloval jsem trial verzi Edius 7 a nyní jsem chtěl naistalovat vyšší verzi 7.2 a po instalaci mi to hlasí chybu: Cannot continue to use the trial version. Error code 15.0.0
Dá se to někde vyrušit? Díkes Franta
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

A nemáš v tom guláš? Když si stáhneš v současnosti z GV trial, tak je to v.7.21 a při prvním otevření programu (hned po restartu) ti to samo nabídne upgrade na v.7.4, tedy pokud jsi připojený na internet. Buď jsi měl někde starší verzi, kterou jsi nainstaloval nevím kdy a jak, ale co vím bezpečně, že Error code 15.0.0 znamená, že Eda něco našel z minulosti a pokud nejsi expert přes Windows a neumíš mazat v registrech nemáš jinou volbu, než formátovat systémový HDD
a nainstalovat vše včetně OS znovu. Na toto je Edius super prevít. Řeším to tak, že ještě před instalací nových Windows systémový HDD vyčistím v Acronis True Image. A do instalace Edius 7 true mám odpojené všechny ostatní HDD, protože mám někdy dojem, že Eda prošmejdí i BIOS! Mnoho štěstí ! :)-D

Ještě poznámka: tady se vyplatí mít systémový disk jen na OS a nezbytné programy a data ukládat na jiný fyzický HDD, ani rozdělení na logické disky nepomáhá. Zatím mi pomohlo systémový HDD s Windows a nezbytnými programy klonovat před instalací Ediusu v Acronis True Image a po vypršení 31 dnů instalovat na kopii klonu. Zatím mi to tak vyšlo už 5x !! X(
Zdarec!
jandben

přeinstaloval jsem os a i přes to se to ukazuje, to je hnus
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Podle mé zkušenosti jen rychlé formátování nestačí, proto jsem psal, že HDD čistím v Acronis True Image. Ale už mne to štvalo a tak jsem si Edu 7 Education zakoupil na vnukovo potvrzení o studiu. A mám klid ! X(
666dia
Příspěvky: 18
Registrován: 04.01.2012, 16:35
Kontaktovat uživatele:

jandben
Ahoj, tak jsem měl ten samý problém, dá se to vyřešit....chce to přemýšlet....
čápík
Příspěvky: 29
Registrován: 03.10.2014, 15:47
Kontaktovat uživatele:

Tak to ti moc děkujeme to jsi nám hodně pomohl.
666dia
Příspěvky: 18
Registrován: 04.01.2012, 16:35
Kontaktovat uživatele:

čápik - tobě to taky nejde...?...co ti to hlásí...?


Naposledy oživil Anonymous v 21.01.2021, 19:26
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host