m2ts do ? - na usb

Odpovědět
tibor7

Existuje prosím nejaký free soft ktorý dokáže spolahlivo prekonvertovať m2ts - avchd video na napr. mp4 alebo mkv bez straty kvality aby sa video dalo spustiť priamo z usb na televízoroch LG a Samsung?
Saxel
Příspěvky: 45
Registrován: 09.03.2018, 11:05
Kontaktovat uživatele:

Použij MKVToolNix GUI. Ten ti udělá jenom to, že obsah kontejneru M2TS "přebalí" do kontejneru MKV aniž by měnil kvalitu.
mirok
Příspěvky: 20
Registrován: 10.04.2014, 13:06
Kontaktovat uživatele:

S prehráváním m2ts na Samsung nemám problém- problém je že musí byť max 25p - nevie 50p, ale tie neprehrá ani v kontajneri mp4
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Když kupuji TV, zjistím si nejprve, co dané TV umí. Natáčím-li video 50p, pak logicky hledám TV mezi značkami Sony a Panasonic, které s tím problém nemají. Já mám zkušenost s televizemi Sony ač FHD či 4K. Problém s 50p nemají. ale až ty ne starší jak tři roky. Když nemám TV těchto značek, koupím alespoň jejich Blu-ray přehrávače, které to přes USB přehrát také umějí.
tibor7

no jedna sa o video 60i z oslavy svokrinej 70 - tky :) - ona má tv LG tak preto to riesim :) - skusim to do mkv
tibor7

hmmmm - použil som MKVToolnix- zo 611mb mi vznikol súbor 580mb ale vo Windows media player mi nejde obraz iba zvuk a aj ten obcas prerusia akesi kozmické zvuky... ešte v tv som to neskusal...
Saxel
Příspěvky: 45
Registrován: 09.03.2018, 11:05
Kontaktovat uživatele:

Když se podíváš na podporované typy souborů, zjistíš, že Windows media player není ten nejvhodnější přehrávač multimédií v kontejneru mkv. Zkus některý "otevřený" přehrávač (VLC, MPC-HC, apod.). Televize do stáří 10 let by neměly mít s mkv problém.
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Apowersoft Video Konvertor.


Naposledy oživil Anonymous v 21.01.2021, 19:26
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host