Smazaný veg soubor

Odpovědět
MarekP.

Ahoj, nedavno se mi stala prapodivná věc.
Stříhal jsem maturitní video, nastříhaný soubor jsem uložil a PC vypnul. Pak jsme ale s kamarádem řešili ve spěchu určitou věc, ke který jsem Vegas potřeboval, když jsem ho otevřel, klasicky se otevíral poslední uložený formát, ale tentokrát na mě vyskočila tabulka, tak jsem odkliknul a pokračoval. Druhý den jsem zjistil, že nastříhané maturitní video není. Prostě zmizelo a objevuje se mi jen holý formát jakoby s prázdným projektem.

Myslim si, že jsem ho omylem přeuložil z nastříhaného/plného souboru na čistý - prostě stejné jméno, jen čistý projekt. Dá se nějak zjistit, nebo najít v historii souboru nějaký fragment, který by to vrátil do původního stavu, kdy jsem měl video nastříhané?

Díky za odpověď. Marek
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Ve složce C, Users, Jméno počítače, AppData (normálně skrytá složka), Local, Sony, Vegas Pro, (číslo verze programu, např. 12.0, se ukládá máte-li tuto funkci povolenu, každých 5 minut kopie zhotoveného projektu. V podobném tvaru: 00000aa0.autosave.veg.bak V řádku je i datum zhotovení autosave souboru, které by Vám mělo pomoci v rychlejší orientaci, protože těchto souborů tam bývá obvykle vícero.

Důrazně radím pro příště vždy ukládat .veg soubory po skončení práce ve Vegas uložit kopii na jiné místo, ideálně na jiný disk v PC.

Hodně štěstí. :-)
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,prosím o vysvětlení já tu žádné soubory po rozbalení v appdat s názvem 000autosave nevidím. Kde tedy vyvolám odkaz kam jinam to lze uložit?Předem díky.
[attachment 987 Beznzvu1.jpg]
Přílohy
Bez názvu1.jpg
Bez názvu1.jpg (169.42 KiB) Zobrazeno 1695 x
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

MONYS, snad Vám to pomůže.
[attachment 988 Local.png]
Přílohy
Local.png
Local.png (45.82 KiB) Zobrazeno 1695 x
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Díky moc.Ještě se zeptám, jak je to s recenzí Sony AX100? Točí 25sn.sec nebo též 30? Čily má obě normy PAL/NTSC?
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za link.


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:57
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host