Rozšířené vyhledávání

Multi camera - zasekne se obraz a zvuk

Autor -Romik- 
Multi camera - zasekne se obraz a zvuk
15. 04. 2017 02:51
Zdravím,
celý den se s tím peru, už nevím co dál...
Mám nahraný koncert ze 4 kamer, rád bych z něj sestříhal klip.
Pomocí multi camery to jde bezvadně, problém je v tom,že se mi to vždy v nějakém místě zasekne.
Např. v 2:40 se sekne obraz a přestane hrát zvuk, ale střihy jsou napojeny dobře, několikrát jsem to předělával a problém přetrvává, už si nevím rády.
Na prvním obrázku je celý klip, je vidět zvuková křivka, že přestane hrát.
Na druhém obrázku jsou fialově pravděpodobně místa, které jsou špatně, obraz se zasekne a zvuková stopa je také podbarvená.
Díky za každou radu.


Ono to vyzerá, že možno nastala chyba pri nahrávaní, skuste vystrihnúť kúsok videa na mieste kde to zastavuje a to aj keď sa vám zdá, že tam chyba není.
V únoru jsem stříhal koncert, dělaný na 3 stacionární a jednu mobilní kameru. K tomu záznam zvuku natáčený samostatným rekordérem. Stříhal jsem to na PS 17, která, tuším, funkci Multicamera nemá. Bylo to náročné, celý koncert jsem po domluvě se spolutvůrcem rozdělil na 7 samostatných filmů, podle jednotlivých skladeb.
Bylo to dost náročné, z důvodu zpracovávání jsem všechen záznam převedl rovnou do MP4 a stříhal to v něm. Z některých kamer došlo převodem k deformaci synchronizace, což se dalo obejít použitím zvukového záznamu, ale chvilkami jsem se dostával do stavu, kdy jsem to chtěl zabalit. Protože tyto aktivity v budoucnu nehodlám vyhledávat a mým potřebám PS 17 vyhovuje, s přechodem na PS 20 nepočítám.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: