PS se zasekává při renderování

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
TonDek

Ahoj, mám PS 9plus aktualizovanou na 9.4.3 a nyní mám problém v tom, že jsem si do něho nahrál 3 hotové projekty uložené na pásce v kameře. Z nich jsem udělal jeden projekt, dále DVD menu a chtěl jsem vyrenderovat a uložit na DVD. Při renderování to proběhlo přes projekt jednou a při druhém procházení se to zastavilo a zůstalo stát (několik hodin) a to vždy ve stejném místě. Toto místo jsem z projektu tedy odstranil (myslel jsem, že tam je nějaká chyba), ale ono se to zastavovalo zase někde jinde. I při změně parametrů videa i zvuku se to opakovalo. Co vy na to? Má někdo radu?
Radúz

Napadá mne jediné, kolik máš volného místa na disku? PS ukládá i svoje pracovní soubory a tak na tvorbu 4Gb DVD potřebuješ minimálně dvojnásobek místa. Taky je dobrý znát, kam Studio tyhle soubory ukládá, defaultně to cpe na C:, tam kde je instalace.
Tohle už se mi kdysi taky stalo, Studio nehlásilo žádnou chybu a to mě mátlo. Nakonec byl zakopanej pes právě v nedostatku místa.
GOLDENER

Pri renderování projektu DVD mi naskoci chyba, na stejnem miste, tak sem to misto nekolikrat predelal, nebo smazal, ale chyba bez duvodu nebo odkazu naskakuje porad. Pri kratkem projektu treba SVCD to jde. Kdysi mi to nedelalo ani u DVD. Poradte mi prosim co s tim, myslim ze s pameti na pevnem disku neni problem, ale treba se milim. dik.
Mirek

Mám stejný problém. Při rendrování projektu ( asi 4Gb ) se mi zasekne a zastaví na stejném časovém bodě ( 52 minuta ) při různých projektech. Ani odstřižení " chybného" úseku nepomáhá. Na C disku jsem měl volných 25 GB a ani uvolnění místa na 31 GB nepřineslo žádnou změnu. Ještě zkusím úplnou přeinstalaci . Máte někdo nějaké zkušenosti s touto chybou
pepan

Měl jsem stejné problémy. Pomohlo přeinstalování celého systému. Hned po instalaci systému a nejnutnějších ovladačů a programů nainstalovat PS 9. Neinstalovat zbytečnosti a také kodeky, které nejsou nutné. Proto mám pro stříhání videa jeden systém a druhý pro děti na hraní a ostatní využití. Od té doby je to bez problémů.
rejmi
Příspěvky: 42
Registrován: 07.03.2005, 23:27
Kontaktovat uživatele:

Mam stejny problem. Pri ddruhem renderovani se mi to zasekne ve stejnem miste. Nevi nekdo, co se presne renderuje, kdyz to projizdi podruhe ? Jsou to prechody, zvuk nebo komentar ?
Petr

Tento problém jsem teď skoušel řešit celý týden.Taky se mi při druhém projetí ve stejném místě zaseklo.Skoušel jsem i odnistalaci PS a nové instalování(bez čištění reg.), to nepomohlo,změna kvality DVD,změna cílového harddisku,vymazání scény a nic platné.
XP se mi znova instalovat nechtějí a děti tam svoje hry taky musí mít.Jediné řešení bylo(už popsané) video s přechody a hudbou renderovat do AVI a to pak vložit do nového projektu a připojit pouze menu a vytvořit kapitoly.Pak už vše bez problémů.Doufám že to byla vyjímka a že se z toho nestane pravidlo!!
rejmi
Příspěvky: 42
Registrován: 07.03.2005, 23:27
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem vyrenderoval cely projekt slozeny z 5 kapitol jednotlive do AVI, pridal menu a musim konstatovat, ze se mi renderace opet zastavila na stejnem miste (46 min.). Protoze mam hotove 2 projekty (stejne delky), tak jsem zkusil udelat ten druhy. A ejhle, vse probehlo v poradku. Takze v nedostatku mista to asi nebude. (navic mista na HDD mam dle meho nazoru dosti) Postupne tedy vyrazuji jednotlive zabery v kritickem miste, ale stale se nic nezmenilo. Tim to asi taky nebude. Sakra, tak kde muze byt ta chyba ? Pripominam, ze se to zastavi pri 2 projizdeni. Titulky, komentar ani prechody v kritickem miste nemam. Porad jste na to nikdo neprisel ? Delam ve studiu postupne uz asi 5 let (od verze 7), ale tenhle problem se mi stal poprve. Zmenil jsem pouze grafiku. Z ATI jsem presel na G-Force. Ale tam by problem byt taky nemel, kdyz jiny projekt byl bez problemu. Pouzivam win 2000 Pro. Jestli to nejak dostanu z pc, tak se studiem opravdu koncim a prechazim na jiny soft.
aleš
Příspěvky: 1
Registrován: 25.06.2006, 10:14
Kontaktovat uživatele:

Taky mám problém.Zasekává se to hned při prvním renderování,pokaždé na jiném místě.Mám pro nahrávání videa druhý harddisk,gigovou paměť,procesor AMD Athlon XP 2500+,základní desku Gigabyte GA-7VT 600,chipset VIA KT600,grafiku GeForce FX 5200.Zkusil jsem přeinstalaci Windows XP-nepomohla.Momentálně nevím,co dál!
geo

takže jak vidim tak jsme na tom všichni stejne :(
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host