Pinnacle 16 z Avid Studio

Miroslav Polner

Áno,to máte pravdu a preto určite treba počkať ako sa vyvinie situácia. Mňa to zaujíma,že som tento soft AS doporučil a zároveň predal viacerým užívateľom a teraz sa ma pýtajú čo bude ďalej. Odpoveď zatiaľ nepozná nikto. Corel zrejme PS má v úmysle podporovať nakoľko ako píšete si priaznivcov nájde u nás už len preto,že je v češtine. Já tiež určite kupovať PS nebudem a ani doporučovať.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Miroslav Polner

V podstate Pinnacle 16 už nie je Pinnacle ale vlastne ako som písal trochu upravený program Avid Studio. Rozdiel ako som ja postrehol pretože ma program moc neoslovil je iba v v pridaní exportu AVCHD2 a zmena v renderovacej lište,inak chyby sú tie isté ako nedokonalý titulkovač ktorý za rok a pol nevedeli dať trochu dohromady! Klasický program Pinnacle ako ste boli zvyknutý už Corel zrejme nemá v úmysle podporiť. AS premenovali na PS a spravili tri verzie ovšem ani jedna nie je programom novej generácie ako píšu iba nepodarkom upraveného pomaly dva roky starého softu!
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,nenašel jsem nikde při exportu deklarované vytvoření 3D pouze v základním okně na počátku je ikona 3D a ta má snad účel pouze pro read ale export nikde nebo se má něco objevit až po vložení 3D i když steviezah tam v jednom příspěvku jako bod 6/ něco o tom uvádí.Já jsem z Magixu co se týče nabídky ve 3D zvyklí na něco jiného.

Ještě jeden dotaz jak je to s přidaným bonusem /Standard Content Pack,Hollywod FX 1-3,Premium Pack 1-2 a Title Extreme/ trial to odmítl stáhnout na počátku instalace kdy je to nabízeno.Díky.
martin001

zdravim.. viete mi niekto poradit ako vložim kružnici či elipsu do videa, ale nie vyplnenu? v perzii 9-15 sa dala vložit kružnica (na zvyraznenie alebo upozornenie) jednoducho tým že sa zpriehladnila astali videtelne len okraje. vo verzii 16 sa mi nedari nič take urobit.. stale su tam vrstvy ale jdena prekryva druhu, takže nejde vytvorit kružnicu, v ktortej je priehladne vnutro.... za pomoc dakujem
Miroslav Polner

Neviem presne čo máte na mysli ale skúste efekty-kamera-ilustračný efekt. Vložiť do videa-editovať efek a nastevenie. A upraviť efekt podľa svojich predstáv. Prednastavený efekt tam nie je.
martin001

ide mi o vytvorenie kružnice (alebo kolieska) napriklad v bežiacom filme, alebo vo vloženej fotke zakružkovať nejaky predmet, napriklad v zabere kde je vela ludi zakružkovat len jedneho... ako som písal v predchadzajucich verziach sa to dalo...
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
martin001

kamera11 dakujem za navod.. asi mi nič ine neostane len to takto robit.. skoda ze to čo fungovalo v starsich verziach v novej nejde... napriklad ani text kde by boli len obrysy sa neda jednoducho urobiť..aj to zakružkovanie trvalo pol minutky a z možnostou okamžitej upravy velkosti, farby... alebo sa v tejto verzii da? v PS pracujem už niekolko rokov.. skušal som aj ine(edius, sony, adobe..) v každom programe som tuto "funkciu" nasiel. http://axfile.com/bhmki0czjkrw/bez_názvu.JPG.html

[img]http://axfile.com/bhmki0czjkrw/bez_názvu.JPG.html[/img]
miroslav

Skús ešte v titulkovači namiesto pismena stlačiť ALT+248 °,dá sa s tym potom robiť ako s textom.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů