nedokončený export

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
voloda11
Příspěvky: 5
Registrován: 25.07.2012, 08:54
Kontaktovat uživatele:

Nazdar lidí, s Pinnacle procuji dlouho a ještě jsem tento problem neměl. Při exportu filmu na DVD se mě PC vždy zastaví asi 2 sec. před aktuálním koncem akce " zápis snímků" a nedojde k finálnímu zápisu a to ať film prodloužím či zkrátím. Jsou to vřdy 2-3 sec. před koncem 1. stádia exportu.PC v tomto stadiu zamrzne a musím Pinnacle vypnout trojklikem a restartovat ho. Jako další poznatek uvádím, že když jen tak, bez ladu a skladu, zadám do programu pár záběrů a dám export, vše běží normálně. Program jsem již i přeinstaloval. ale je to u tohoto filmu stejné. Moc prosím o jakou-koli radu. Voloďa.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Zde je každá dobrá rada drahá. Odhaduji, že problém bude v projektu samotném. zkuste inkriminovaný klip vyloučit z projektu. Ono, když u toho člověk nesedí, špatně se mu radí.
Možná někdo jiný na fóru dokáže poradit lépe a účiněji. Já přešel na Sony Vegas a u Pinnacle radím, jen když si dokáži vybavit konkrétní problém z vlastní editační historie s PS.
voloda11
Příspěvky: 5
Registrován: 25.07.2012, 08:54
Kontaktovat uživatele:

Děkujiza nápad. Je pravda, že tato závada je asi jen u tohoto projektu, ale já na něm dělal několik dní a nemohu ho vyloučit, ale jen začít znova. Nevím, čeho se vyvarovat, aby celá práce nebyla zbytečná. Jediná věc, kterou jsem na tomto projektu provedl navíc proti jiným, je použití efektu " ůprava osvětlení", nejsem si jist zda to může být ono, jelikož při zkusmém prodlužování projektu jsem vložil jen neupravený záběr z kamery a zase 2sek před koncem se PC zastavil. Je pinnacle nějak omezeno délkou projektu či jinými prametry?? V.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

O omezení délky projektu nic nevím. Já vyráběl v PS i přes tři hodiny dlouhé a vše bylo OK. Při pokusech vyrobit projekt znovu doporučuji průběžně v různých stádiích výroby ukládat projekt Uložit JAKO pod jednotlivými označeními 01, 02 atd. Potom jde v případě problému jít postupně zpět v čase výroby a tak i odhalit problematické místo. Hodně štěstí.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů