NEW EDIUS 6.5

Odpovědět
Dude
Příspěvky: 12
Registrován: 04.11.2012, 10:37
Kontaktovat uživatele:

No, ja mam na to asi smulu, muzes mi prosimte napsat kompletni HW co mas? Jinak s tema Plugama nemam tuseni...
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Já ne a už ho ani nemám. Zajímal mne především stabilizér a ten je v 6.5 integrovaný.
Dude
Příspěvky: 12
Registrován: 04.11.2012, 10:37
Kontaktovat uživatele:

Roman51 muzes mi prosimte napsat co mas za hardware... ???
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Desku Asus P8Z68-V/GEN3, CPU mám i7 Sandy Bridge 2.generace 2600K a grafiku Radeon HD5570. Procák je mírně taktnutý (přepínačem na základní desce), chladič obrovský (nemohu zavřít skříň, leze ven), zdroj 500W, systémový HDD SSD 120 GB, pro video HDD 2x 1TB WD Black na 7200 ot. zapojené do rychlých portů.
Hlavní monitor připojený na integrovanou grafiku (výstup ze zákl.desky), 2. a 3. monitor na samostat.graf.kartu.
Důležité jsou ovladače jak pro integrovanou, tak samostatnou grafiku !
[attachment 654 EDA_3_monitory.jpg]
Přílohy
EDA_3_monitory.jpg
EDA_3_monitory.jpg (267.17 KiB) Zobrazeno 1016 x
Dude
Příspěvky: 12
Registrován: 04.11.2012, 10:37
Kontaktovat uživatele:

Tak to je mazec... a kolik mas pameti, ja 8 giga na 1600 ale radic v procaku to strouhl na 633 podle CPU-Z... Tak nevim jesli ma kupovat rychle pameti kdyz to ten procak strouhne... Ty blacky mas v raidu ??? Pomohlo by to popripade dat do raidu ??? Ovladace mam posledni
na grafikach. Na kolik to mas taktnute ? Ja na 3.5 GHz

Moje konfiguracka:
CPU ........... i7 Sandy Bridge 2.generace 2600K
DESKA ...... Gigabyt Z68XP-UD3
RAM ............ 8G Kingston 1600
GRAFIKA .... ATI Radeon HD5800
ZDROJ.......... be quiet 600
HADR 1 ..... Seagate 1T sata 2 (system a sklad)
HADR 2 ......Black 1T sata 3 (data)
[attachment 655 My-working-place.jpg]
Přílohy
My-working-place.jpg
My-working-place.jpg (160.47 KiB) Zobrazeno 1016 x
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Já mám také 8GB RAM Kingston, ale 1333 a na těch to jede (podle údajů při načítání biosu). Já si ale myslím že to je věcí biosu. Raid nepoužívám, mám blbou zkušenost, navíc jsem na zkoušku dal do raidu0 2x SSD 120 a vůbec to nemělo vliv. Teď jeden SSD používám do noťasu jako výměnný HDD. Taktnuté to mám na 3,6 GHz, víc už nechci, teplota šla přes 60 st., šetřím procák. Jinak rychlost renderu už neovlivňují HDD (zkoušel jsem renderovat na SSD), ale víc už nedokáže Eda. Ono to s HW kódováním stejně jede rychleji naž real time, a ovlivňuje to hlavně přidání přechodů, barev.korekce, filtry a pod.
Já měl před tím také zákl.desku Gigabyt, ale se slotem 1156 a čipsetem P68 a tam i7 1.generace a to byl průšvih. Gigabyťácký bios se mi moc nelíbyl, Asusácký se mi zdá lepší, ale to je subjektivní dojem.
Zkus si na čistý HDD nainstalit Win8 třeba trial a zkus WMP v.12. Možná že nebude cukat. Mně to necuká ani na noťasu, kde mám jen i5 dvou jadro, (4 vlákna) pod Win8. Renderování je tam ve srovnání s i7 na dvojnásobku proti i7.
Dude
Příspěvky: 12
Registrován: 04.11.2012, 10:37
Kontaktovat uživatele:

OK diky za info...
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Tak už mam Edius 6.5 taky doma. Rovnou jsem se pustil do offline aktivace a s pomocí manuálu to nebylo až tak hrozný. Chtěl bych se zeptat jestli někdo netušíte, když budu chtít reinstalovat systém win, musim edius deaktivovat? nebo stačí bez deaktiavce prostě smazat disk a pak normálně aktivovat offline?

V GV licence manageru je i deaktivace, ale ty bude asi myšlena na přenos licence na jiný komp. Angličtina není moje silná stránka, tak kdyby jste někdo věděl, tak díky za odpověď.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Zatím jsem zkoušel jen to, co jsem uvedl na vedlejším vláknu (nutnost připojení na internet). Aktivaci off line mám vyzkoušenu, deaktivaci ne. Ale podle toho, že jsem se pokoušel na stejném off line PC použít pod druhým OS (multiboot) stejné ID a aktivace se nezdařila, mám za to, že aktivace se váže na konkrétní OS a vždy se vygeneruje jiné ID.
Zjistil jsem, že aktivace mohu mít současně tři, více jich aktivační centrum nepovolí ani na stejném PC. Zkoušel jsem to na NTB, kde používám 3 různé HDD, které zkrátka měním a NTB má stejný HW i BIOS pro všechny HDD.
Ono něco podobného bylo u Premiery, když jsem zapomněl deaktivovat před formátováním disku, potom jsem to musel pracně řešit telefonicky.
Jinak aktivace a deaktivace on line je naprosto jednoduchá a proti off line máček.
Takže, rozumné podle mne bude před reinstalací deaktivovat. Ale což se zkusit zeptat u Syntexu, pokud je Eda od nich.
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za reakci, Eda je od Syntexu. Zeptám se tam, pak sem zveřejním odpověď. Myslel jsem, kdyby někdo měl zkušenost.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host