NEW EDIUS 6.5

Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Nevím co na to roman51,ale řeknu si svůj názor.Také jsem si stáhl trial a mohu říct žádný převratný zázrak se nekoná a s touto cenou za upgrade?
Boda
Příspěvky: 49
Registrován: 17.04.2011, 21:14
Kontaktovat uživatele:

Já osobně velmi silně uvažuji o koupi tohoto programu. Samozřejmě mám na mysli tu akci ( přejití od konkurenčního programu.) Edius je pro mě osobně špička ve střihu videa. Mám s ním jen dobré zkušenosti a umí vše co potřebuji ba i mnoho více. Ono když si to vezmete a porovnáte s programy pro střih videa, tak dle mě stále vede Edius.

O pinnacle a Avid Studiu se nemá moc smysl bavit (avid studio stojí kolem 2 300,- )

Sony vegas movie - je sice dobrý program pro střih videa, ale je ořezaný a bohužel některé funkce mi tam chybí, titulkovač stojí za hodně velký prd .... ale to je dáno cenou ... cena cca 2 000,-

Vegas Pro - vybavený profi program .... cena kolem 12 000,- ( s ním nemám zkušenosti, tudiž nemohu moc popisovat.

Edius v akci - 9 000,-, umí vše co člověk potřebuje, kvalitní nástroj pro střih videa, stabilní, jedinec si může většinu věcí nastavit, tak jak potřebuje

Takže za mě je číslo 1 edius a s největší pravděpodobností si jej pořídím....

Toť můj názor
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Ale ano souhlasím s Vámi, sám mám orig EDIUS 6 zakoupený též v akci koncem min. roku a jsem taky spokojen.Nějaká změna v trial verzi je, ale ne pro mě podstatná, kritizuji cenu za kterou bych si měl koupit upg.na 6.5.To bych se ale dostal na cenu za kterou je nabízen EDA bez akce.Stávající SW si mohu vylepšit kdykoliv AAE pluginami titulkovačem atd.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem zase popojel v Ediusu 6.5 a musím říci, že téměř 8k za upgrade z v.6 mne neláká. To co má navíc (jako amatér) nedokáži využít a to co mohu se mi za tento peníz zdá moc drahé.
Ale objevil jsem fintu "FŇ". Kdo má nainstalenou v.6.50, může přes ní před koncem 31 dnů nainstalit v.6.51 a má dalších 31 dnů. A konečně, když přeformátuji systémový HDD, mohu instalaci opakovat znovu. Protože mám systémový HDD zálohovaný backupem Nero, trvá obnova cca 20 minut ! Jen v záloze nesmí Eda být a HDD se musí přeformátovat, ne jen přepsat !
Myslí si někdo, že tento způsob je s ohledem na nemravnou cenu upgrade NEMORÁLNÍ ? :P
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Vaše finta je MORÁLNÍ! Není na tom vůbec nic nemravného. BRAVO! :-)
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Romolus - dík za morální podporu!
Nejvíce mne naštvalo, že pro přechod na Edu v rámci CrossGrade je Eda 6.5 jen o 1590,- Kč dražší a to i v případě přechodu ze sowtu mnohem levnějšího. Beru to jako plivnutí do tváře starším uživatelům, kteří zaplatili mnohem větší cenu. Asi si myslí že už je mají, tak na ně kálí.
Ještě jedno pro mne nemilé překvapení ve v.6.5 - Přechodový efekt prolínačka není kompatibilní s v.6.07. Tam se místo ní objeví jen zarudlé nic! A další nepříjemnost (pro mne). Eda 6.5 se dá aktivovat jen na 2 PC. Používám několik PC (na chalupě, u synů a u bráchy) a stačilo mi dát do kapsy HW klíč a Eda jel v pohodě všude.
Pokud se Grass Valley nechytí za nos, budu požívat shora popsanou metodu. Amen!
marceljuchelka
Příspěvky: 4
Registrován: 12.08.2012, 15:10
Kontaktovat uživatele:

Používám Edu 6,07 a zkoušel jsem novpou verzi 6,51. Kromě sequencí s alfa kanálem jsem tam nic jiného nepoužil. Tak nevím jestli jít do Upgradu za 7000,- Marcel
666dia
Příspěvky: 18
Registrován: 04.01.2012, 16:35
Kontaktovat uživatele:

roman51
"Přechodový efekt prolínačka není kompatibilní s v.6.07. Tam se místo ní objeví jen zarudlé nic!"
můžete to někde na nějakém příkladu vystavit....?
666dia
Příspěvky: 18
Registrován: 04.01.2012, 16:35
Kontaktovat uživatele:

"a stačilo mi dát do kapsy HW klíč a Eda jel v pohodě všude."
ač mám plnou verzi, používám crack, nemám na ntb tolik USB (jen tři: Suttle Pro V2, myš a externí disk)...
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

666dia - tady je ukázka, jak se ukázalo nebyla to jen prolínačka ale i některý jiný přechod.efekt. Původní projekt byl vytvořen v Ediusu 6.5 a integrován do v.6.06.
Opačně to ještě nemám vyzkoušeno.
[attachment 644 Pechod.jpg]
Přílohy
Přechod.jpg
Přechod.jpg (272.79 KiB) Zobrazeno 968 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů