Titulkovače

Odpovědět
George 2

Titulkovače v Ediusu (Tittle Motion Plus a Quick Titler) jsou hodně mizerné.
Poraďte jiný?
Máte zkušenost s VisTitle for EDIUS 6?
Nebo něco mimo Grass Valey?
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zde na foru je zminován Steviezahem titlkovač AURORA 3D.Vis title nevím asi zde na foru ho asi nikdo nepoužívá.Díval jsem se na cenu v Syntexu ta se rovná ceně EDIUSU který byl koncem roku v akci čily kolem 9000kč.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Trial VisTitle for EDIUS 6 je možno stáhnout z www.vistitle.com. Má 233 MB a je tam ke stažení i manual v pdf, který má 273 str. Po instalaci se zaparkuje do Ediusu z kterého se dá spustit.
Z mé strany se žádné nadšení nekoná, umí sice mnoho věcí, ale učení se mi zdálo moc složité. Pro složitější a efektnější titulky používám 3D program Cinema 4D, který umí česky a má český manuál (trochu se v něm i vyznám), nebo After Effect, ke kterému je řada českých tutoriálů a publikací.
U profíků není co řešit, ale u amatérů je otázkou jestli se složité titulky vyplatí, když nekyne finanční odměna. Jen pro doplnění: když jsem se k mému videozáznamu z cyklistické expedice po Šumavě (10 dnů) rozhodl učinit velezajímavý úvodní a závěrečný titulek s figurou (cyklistou) ve 3D, tak naučit figuru šlapat pedály realisticky (ne sounožně), trvalo mi skoro týden než jsem na to přišel.
666dia
Příspěvky: 18
Registrován: 04.01.2012, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Žádný titulkovač není potřeba, vše se dá udělat přímo v Ediusu...
Osina

Pěknou kravinu tu píšeš. V basic title u Ediusu toho moc neuděláš. Pokud se bavíme o stroke, 3D atp, bez pluginu se neobejdeš. Ale na druhou stranu, třeba VisTitle od Videostar vyžaduje licence na další pluginy, např. ten 3D stroke, handwritting. atd.

S pozdravem profi střihač/kameraman.
Miroslav Polner

Výborný titulkovač je do Ediusu NewBlueFX Titler Pro3 a teraz ho ponúkajú v akcii za 88€, v cene je aj desať nových pluginov.


Naposledy oživil Anonymous v 27.12.2020, 12:35
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host