Projekt po reinstalaci XP

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
otomar

Zdravim, prosim o radu. Vloni jsem hodne moc hodin stravil upravou videa z dovolene v Pinacle Studiu 9 a po prehrani rodine jsem si to nechal v PC s tim, ze si udelam jeste uvodni menu, ale bohuzel jsem po nekolika dnech musel preinstalovat W-XP. Problem je v tom, ze vsechny soubory zdrojove (*.mpg), upravene (*.mpg.scn),projekt (*.stu) i jine soubory (*.dat,wav, avi...) mam v PC, ale zmenily se mi pevne disky D ->E, F ->G apod. (vyuzivam virtualni disky) a projekt se mi v Pinacle nechce spustit. Chtel jsem v projektu data upravit, ale je to 4 MB textak a je tam mraky dat. Bojim se, ze ma prace je vnivec. Poradite nekdo, jak to znovu dostat do Studia?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Neměl být problém, disky měním pořád, soubory přemisťuji a bez problémů.
Když otevřeš soubor studia a nenajde to ty zdrojové video, audio, ... soubory, tak se tě to zeptá na jejich umístění.

V žádném případě neotevírat v textovém editoru a neupravovat, ten soubor má svou strukturu (které rozumí jen studio) a i maličkou změnou bys ho celý rozhodil.
otomar

Diky za radu, take jsem to jednou "rozhodil" ve Wordu, kdyz se mi to prekodovalo, ale nastesti jsem mel zalohu. Zkusim neco "vycarovat" :-)
smile

Zdravim. Mám menší problém. Natočil sem video a udělal do souboru .stu a nwm jakym programem to mám převýst do .avi... Prosím o radu jaký program bych měl použít.


Napište prosím na Devill.S.O.A.D@seznam.cz


Děkuji
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Co jsi udelal do souboru *.stu?? Render??? Do souboru *.stu jsi myslim ulozil jenom projekt v pinnacle studiu. Video, ktere chces obdrzet jako vysledek v avi musis nejprve vyrenderovat (treba do avi/mpg) a pak se muzes na to podivat.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů