Dotaz

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Milan

Souhlasím s oběma názory ,záleží na jaké televizi se to pouští,já to hraju nejradši na panasoniku 32" 1360x760.
Na Full HD ,obraz z DVD není tak pěkný i když to dnešní BD přehrávače dost dopočítavají.
Ty DVD disky s takovým množstvím dat 3hod.mám a na takovéhle televizi není vidět rozdíl.
Zkuste si to v pinaclu na RW disk. Kvalitu nastavím na automaticky a je to.
Sám jsem se tomu divil. Pinnacl nastavuje automaticky na 8500kb/s což odpovídá 1hod.na 4.7 Gb.
Kamery Full HD točí běžně 17000kb/s v AVCHD a obraz je pěkný i na velké obrazovce.
Zvyšovat to na 30000-40000kb/s je problematické jak píše autor nahoře,většinou to přehrávače nepřehrají.
Na AVCHD 15000-17000kb/s MPEG4.na MPEG2 ve FullHD 25000kb/s.Na BD disky 25Gb se má dát 2hod.videa
v Full HD MPEG2 25000kb/s a je plné, já dávám 3hod. v AVCHD 16000kb/s,kvalita stejná.
Co se týče kvality obrazu ,ono je důležitější co se točí a za jakých světelných podmínek,které jsou ve většině případů špatné.
Gusta

Měl jsem televizi 81 cm a DVD na ní nevypadalo špatně. Pak jsem si koupil Panasonica 107 cm a rozdíl byl velký. Měl jsem pocit, že před televizí je natažený igelit. Začal jsem to exportovat v AVCHD a kvalita, jak už jsem psal mnohem lepší. A proto jsem chtěl využít uhlopříčky televize a zkusit to v již zminované Blu-ray. Tak nevím jestli možnosti Pinnaclu při nastavení nejvyšší kvality jsou pro Blu-ray nějak omezené. Při porovnání kvality AVCHD a BD mně to přišlo stejné, ale kvalita byla při exportu na BD jen na 63%.
Kamerou nahrávám ve Full HD, tak nevím kde je zakopaný pes.:S
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bohatě Vám postačí zůstat u AVCHD formátu. Přechodem na BD se nic nezlepší. Jen nastavte potřebné parametry pro renderování v kolonce "Vlastní". Kvalita AVCHD je dostatečná. Budete-li chtít mít z prokládaného obraz neprokládaný, tedy progresivní, je potom opravdu nutné renderovat do Bluray. Ostatní parametry zadejte ale shodné s těmi v AVCHD.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host