Softwarový přehrávač ISO souborů s BD obsahem

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
mand
Příspěvky: 38
Registrován: 20.02.2012, 00:26
Kontaktovat uživatele:

Existuje softwarový přehrávač, který bez předchozího extrahování regulérně přehraje ISO soubor s BD obsahem (např. výstup z DVD Architect)? K mému překvapení Windows Media Player (vypadá to, že asi bude jediný) takový soubor přehraje, ale bez menu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jestli máte na mysli ISO soubor jenom vložený do virtuální mechaniky, tak ten umí
přehrát Power DVD.
mand
Příspěvky: 38
Registrován: 20.02.2012, 00:26
Kontaktovat uživatele:

Přiřadím-li ISO obraz s BD strukturou k virtuální jednotce, Power DVD 9 napíše, že jde o nepodporovaný soubor, a Power DVD 11 přehraje pouze jednotlivé m2ts soubory, a ne celý BD obsah včetně menu. To samé zvládne i Windows Media Player, a to dokonce bez toho, abych musel vkládat soubor do virtuální mechaniky (což mě právě překvapilo). Myslel jsem, jestli je ISO soubor něčím přehratelný včetně menu, v lepším případě i bez vložení do virtuální mechaniky.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Pak bude chyba v programu virtuální mechaniky. Dělal to starší DaemonTools a jeho driver, který bylo nutné odinstalovat ze systému (kvůli němu nefungoval BD ISO i v jiných emulačních programech). Ale to už je tak dva roky co s tím byly tyto problémy.
mand
Příspěvky: 38
Registrován: 20.02.2012, 00:26
Kontaktovat uživatele:

Použil jsem free verzi DAEMON Tools Lite 4.45.4 a trial verzi Power DVD 11. Při pokusu o přehrání celého disku obdržím hlášení, že disk ve virtuální jednotce obsahuje nepodporovaný formát. Přitom jednotlivé soubory z virtuální jednotky přehraje Power DVD v pořádku a extrahovaný disk rovněž. Aby přehrál i BD ISO, je třeba provést nějakou změnu v nastavení?
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host