Pro nové dotazy založte nové téma

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pro registrované uživatele:
Pokud nové dotazy nesouvisejí se stávajícími tématy nepište je do nich.Založte nové téma.

Pro neregistrované:
Pokud Vám nepůjde založit nové téma,napište svůj dotaz sem do tohoto tématu,já to pak rozdělím.
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

prodáno.
Hypeall

Zdravím,

začínam strihať videá a chcel by som sa spýtať aké máte skúsenosti pri preberaní určitých videí z internetu a následnom strihu. Už sa mi stalo že som na YTB uploadoval video kde hudba nebola moja a podmienka zverejnenia bola že mi autor na video umiestnil svoju reklamu. Hudba by nebol až taký problém keďže sám hudbu produkujem poprípade mám známych ktorý by mi vedeli hudbu spraviť podla môjho gusta. Niekde som započul že keď použijem sekvenciu do 10 sekund nie je to brané ako kopírovanie. Chcel by som sa pre to spýtať ako je to v skutočnosti a aké materiály môžem používať pri strihu bez nejakého postihu.

Ako príklad posielam link na jedno z mojich prvých videí https://www.youtube.com/watch?v=TKKnUjBYlvE
Adam Keprt

Ahoj lidi!
Omlouvám se za můj primitvní dotaz ale koupil jsem si kameru GoPro Hero5 a dostal se ke stříhání jak stříhat bych zvládl problém byl v tom že sem používal GoPro Studio program který byl jednoduchý a dobrý (aspoň pro mě) ovšem sem se dostal do fáze kdy mimto nejde uložit a hlavně program často přestává pracovat. Což je ke vzteku. Točím v kvalitě 2,7K 60fps a rád bych si tuhle kvalitu zachovak když už mám tu kameru. Můj dotaz na vás zní který program mi doporučujete ke střihu aby se nesekal ? +bduu muset kupovat druhý pc a chci se zeptat jaké by měl mít minimalní parametry aby zvládl střih. Nechci do toho rvát moc peněz protože oo střihu to budu mít víceméně jenom na excel atd... střihací program ideálně free ale do pokud za rozumně placenou verzi dostanu to co potřebuji se bránit nebudu. Děkuji
Miroslav Polner

Ak chcete strihať video vo veľkom rozlíšení, tak potrebujete v prvom rade silný PC, Procesor i7, Ram aspoň 16 Giga, plus výkonná grafika,SSD disky Čo sa týka programu, dnes už väčšina má strih 4K, je iba na vás ktorý si zvolíte, najlepšie stiahnuť trial a vyskúšať, samozrejme sú všetky platené.
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
V jakém programu se dá vybrat a oříznout část filmu?
Potřeboval bych z filmu vyříznout část filmu u okraje
Kdysi jsem to uměl v TMPGEnc, ale roky už jsem to nepotřeboval a tak nevím.

Díky předem za poradu jj
Saxel
Příspěvky: 45
Registrován: 09.03.2018, 11:05
Kontaktovat uživatele:

freeware:
Avidemux
komerční:
MPEG Video Wizard
VideoReDo
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Poslal jsem Ti odkaz přes Skype, příteli.
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpo.
tojeono

jj
Vladaa
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2017, 17:40
Kontaktovat uživatele:

Na youtube.com je zřízen tzv. "Editor".
Tento Editor umí ořezávat začátky a konce kamerových záznamů
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host