Tvorba BD a DVD v Edius 6

Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tak zkoušel jsem nainstalit ULTIMATE na zformát. HDD nic nepomohlo zase pád. Odinstaloval OS zase úplný form. a instal PROFFESIONAL opět pád při create menu v BR.Už se s tím nebudu rozčilovat u toho strávené 2 dny a je to k h...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Potom je jasné, že je chyba v hardware. Ale kde, že?? Stejně být Vámi u toho minimálně W7 Professional zůstanu.
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

napadá mi ještě jedna myšlenka. nahrajte postup tvorby BD jako video třeba tímto: http://www.slunecnice.cz/sw/camstudio/ nechte zobrazit správce úloh win na vrchu (viz obr.) a ukažte nám to. Třeba se někdo všimne něčeho co přehlížíte. Berte to je jako nápad, třeba vám to nepomůže.
[attachment 586 edius_spavce_uloh_up.png]
Přílohy
edius_spavce_uloh_up.png
edius_spavce_uloh_up.png (98.09 KiB) Zobrazeno 7392 x
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Díky.Ano zkusím to realizovat.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tímto se všem kteří chtěli pomoci radou omlouvám a sypu si popel na hlavu. Problém byl mezi židlí a PC.Po důkladném odvšivení a formátu HDD a nainst.W7Proffes.vše funguje.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Chtěl bych ještě upozornit že se mě ozval člověk z jiného fora který má obdobný problém( který je už u mě vyřešen) a to ačkoliv má v PC WIN7/32 Bit ULTIMATE program mu při tvorbě menu padá. Má však antivir ESSET SMART SEC.4 a když jej odinstaluje je to OK.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Jak je vidět, opravdu všechno se vším souvisí.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Spíš by mně zajímalo, kde jste měl problém Vy.To, že Eset dělá bordel je mi obecně známo.
Protože osahává soubory i během práce i když už je jednou otestoval.
Až budu mít čas, napíšu Vám tu příspěvek na optimalizaci PC pro zpracování videa.
Nebo kdo chce, podívejte se odkaz.Něco podobného dělám také, tak to přeložím pro méně
znalé angličtiny a přidám.
Odkaz:
http://www.videoproductions.com.au/html/win7-tips.html
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Pro Steviezah.Eda se mě skutečně na platformě WIN7/64Home Prem. při tvorbě menu BD do create to folder padal jak jsem dříve psal.Zformátoval jsem první hdd z jiného hdd znovu nainstalil Win/home ale nainstaloval jen AVID/+DVD Architect, antivir je ESSET SM.SEC5.Na druhý hdd instal WIN64/Proffess.+EDIUS antivir W Essential.a tvorba menu je OK.Trápí mě však jiná věc, nenašel jsem v timeline jak rozšířit další video stopy pro vkládání dalších projektů. Je tam jen VA1aVA2 +title + stopy Audio.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Hm, to mě nenapadlo, že i přes několikerá varování jak ode mně, tak kolegy Romoluse
jste se s naprosto zbytečnou časovou ztrátou přesvědčil o sračkoidnosti Home editici Windows 7.
Ale neodpustím si malé popíchnutí na základě českého přísloví:
Proč chodit ke kováříčkovi, když můžeme zajít ke kováři.
Tím chci říct proč zase polovičaté řešení, proč edice Profesional, když je verze Ultimate.Chápu, že verze
profi už vyhovuje, ale proč nepoužít edici Ultimate.Nejradši bych Vám všem doporučil edici Enterprise, bohužel
není volně na trhu.Měl jsem ji nainstalovanou, ale protože není volně koupitelná, přešel jsem zpět k Ultimate
abych měl systém, který mohou mít všichni.

Na Váš dotaz odpovím později nějakým návodem až budu mít opět zkonsolidováno PC.
Opět jsem si rozmasakřil systém instalací open source videoeditoru Lightworks a pokusy
rozběhat Mac OS X na AMD platformě.O tom jindy a v jiném vlákně.
Pokud se chcete podívat na Lightworks jak vypadá koukněte na příspěvky zde:
http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... opensource!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host